VERVULDE VACATURES KARTOGRAFIECURSUS ITC Vanaf januari 1972 zal aan het ITC een nieu we cursus Kartografie worden gegeven. Het a- dres is: ITC, 144 Boulevard 1945, Postbus 6, Enschede. EEG-TOEW1JZINGEN STRUCTUURPROJECTEN 1970 Uit de middelen, die voor financiering van structuurprojecten in het jaar 1970 beschikbaar zijn in het Europese Oriëntatie- en Garantie fonds voor de Landbouw, afdeling Oriëntatie, heeft de Europese Commissie besloten in een tweede serie aan een aantal projecten een toewijzing te verstrekken. Hierbij zijn de volgen de ruilverkavelingen: Onstwedde (Gr) 1.579.200,Oldelamer (Fr) 2.279.200,Dwingeloo-Smalbroek (Dr) 2.738.900,—. Met een totaal bijstandsbedrag van ruim 15 miljoen gulden heeft Nederland ongeveer 8% van de thans verdeelde middelen ontvangen. Toewijzing van de laatste serie kan waar schijnlijk eind 1971 worden tegemoetgezien. NAAMLIJST AFGESTUDEERDE H.T.S.-ers In oktober van dit jaar verschijnt de 9e uit gave van de naamlijst van afgestudeerde HTS- ers Landmeetkunde. Degenen die nog mutaties hebben door te geven worden verzocht dit zo spoedig mogelijk te doen. Ook wordt in het bijzonder een beroep gedaan op de in dit jaar afgestudeerde HTS'ers om hun werkkring etc. door te geven. A. Zevenbergen, H. Leefsmastraat 51, Hengelo (O.). GESLAAGD 179 Hogere Technische School voor de Bouwkunde, Afdeling Landmeetkunde F. L. Aalse, Utrecht; W. B. Aardema, Drachten; A. A. Bakker, Utrecht; J. de Beer, Laren (N.H.); R. Boon stoppel, Almelo; W. G. ten Brinke, Nijverdal; J. M. van Dam, Rijswijk (Z.H.); A. L. Feith, Utrecht; H. J. Froma, Bierum (Gr.); J. R. Gerlach, Hilversum; B. A. Groen, De Bilt; F. Grotenhuis, Bathmen (met lof); H. Th. H. Huijbregts, Eindhoven; F. Th. J. Janssen, Velp; D. Kes, Marken; J. M. Leenknegt, Klooster- zande; O. Mahabier, Utrecht; J. W. Ninaber, Delft; R. Schulz, Utrecht; J. Stienstra, Ochten; F. J. Straus, Utrecht; P. A. H. Vermeulen, Arnhem; P. de Vries, Ede en A. Welmers, Zwolle. Landmeetkundig tekenaar NLF J. H. G. Budé, Klimmen (L.) en J. J. den Engelsman, Ridderkerk. Landmeetkundig rekenaar NLF B. den Hartog, Meerkerk en A. M. Sluis, Zoetermeer. Landmeettechnicus NLF H. M. Duivenvoorden, 's-Gravenhage; L. van Heuke- lum, Arnhem; A. den Hoed, Nieuw Lekkerland; A. Huizinga, Siddeburen (Gr.); R. Fr. J. A. Janssen, Swalmen (L.); G. A. H. Methorst, Schoorl; C. B. J. Nieuwenhuis, Zwolle; P. G. L. J. Pubben, Reuver; J. Rietman, Rotterdam; A. J. van Rosmalen, Uden; T. de Ruijter, Assen; H. Speerstra, Zwolle; G. Steen- dam, Drachten; R. v. d. Velde, Hoogezand; H. Westra, Den Horn (Gr.); J. C. M. van Wezel, 's-Gravenhage en H. K. Wispelwey, Heerenveen. Adspirant Landmeetkundige PBNA G. Alblas, Rotterdam; R. M. Bloemen, Deventer; H. J. van den Brandt, Heemskerk; F. J. Brouwers, Apel doorn; H. Christ, Slikkerveer; Th. A. van Doren, Oerle; J. van Dijke, Zierikzee; P. S. Feenstra, Wyt- gaard; J. Gomes, Beverwijk; J. M. Gorter, Ouder- schoot; A. Gijsbertse, Leersum; F. Hermann, Bussum; J. den Hoed, Ridderkerk; L. J. van Horne, Heyt- huysen; J. P. C. Jansen, Herten; C. Klomp, Capelle a/d IJssel; A. S. A. C. Koenraadt, Steenbergen; P. Korstanje, Axel; L. H. Kroese, Santpoort; A. C. H. Kusters, Einighausen; J. S. Moerland, Hellevoetsluis; D. van Noortwijk, Delft; J. K. Oreel, Goes; A. P. Satink, Zwolle; H. J. Schipdam, Hengelo; A. W. van der Steen, Hoorn; H. J. J. Steller, Den Haag; P. A. van der Stoep, Ouddorp; P. van Veen, Assen; W. ter Veld, Froombosch; A. P. L. M. van der Vloet, Breda; A. Vlot, Sliedrecht; C. Vos, Assen en H. Wijgerse, Hardinxveld-Giessendam. Landmeetkundige PBNA A. H. van Beek, Alkmaar; J. Boer, Zierikzee; K. Bouma, Opeinde; P. A. van Dalen, Helmond; J. H. ten Damme, Maassluis; L. Dieleman, Middelburg; D. N. van Driel, Breda; J. E. R. Gemmeke, Maas tricht; M. H. Golsteijn, Slek-Echt; L. Hakkert, Utrecht; K. J. Heetland, Den Hoorn; N. J. B. Huppertz, Eys- Wittem; J. G. Jeanson, Rotterdam; M. Kollaard, Arn hem; J. W. Kuus, Beusichem; R. H. J. van der Linden, Enschede; J. J. B. Meulenbroek, Ede; R. Post, Den Haag; C. J. Pronk, Scheveningen; K. J. Riedijk, Sta- venisse; A. van der Sluis, Zwartemeer; B. Star, Ca pelle a/d IJssel; D. J. J. van de Velde, Zwijndrecht; P. L. Verheijen, Beek en Donk; P. H. F. Vrenken, Maasbree; B. L. van Wely, Eindhoven en Q. M. Wisse, Oosterhout. Hoger Landmeetkundige PBNA A. C. C. G. Aarts, Etten-Leur; A. M. den Boer, Nieuwerkerk a/d IJssel; J. C. van den Doel, Zutphen; J. H. van der Donck, Capelle a/d IJssel; J. J. de Fouw, Zoutelande; W. de Hoop, Leiden; H. A. Hou- ben, Ede; F. G. Jongbloets, Middelburg; M. G. van het Loo, Harderwijk; J. P. Nouwens, Oosterhout en P. W. Westdorp, Eindhoven. De in deze rubriek vermelde functionarissen zijn be noemd in de vacatures, zoals die eerder in personeels advertenties in Geodesia stonden vermeld. Gemeente Hoogezand-Sappemecr Benoemd tot tekenaar A m.i.v. 1-8-1971 W. Delger (vroegere werkgever: Gemeente Utrecht).

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 19