landmeetkundig! tekenaar (n.If.-examen) landmeettechnicus meetassistent landmeetkundige topografisch l°™) tekenaar poi-examem stedebouwkundig tekenaar (loi-examen) medewerker grondzaken GEMEENTE ASSEN leidse onderwijsinstellingen bon 192 (n.l.f.-examen) loi-examen. onder toezicht van een rijksgecommitteerde De LOI heeft voor deze beroepen moderne, schriftelijke opleidingen. Dat betekent een voorsprong op de vak wereld die zich daarover ,,nog niet beraden heeft". Dievoorsprong kunt u tot de uwe maken. Stuurvandaag nog de ingevulde bon. Dan sturen wij u onmiddellijk vrijblijvend alle inlichtingen over de opleiding waarvoor u belangstelling hebt. instellingen zonder winstdoel erkend door de Inspectie van het Schriftelijk Onderwijs m.m.v.het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Lelderdorp/Leidsedreef 124 's avonds of in het weekend een studiegids aanvragen? bel (01710) 4 44 51* stuur mij zonder enige verplichting alle informatie over de cursus: mevr. mej. dhr. straat: 124 woonplaats: uitknippen en als brief of op een briefkaart verzenden Bij de afdeling landmeetkunde en grondzaken van de dienst gemeente werken bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van een Funktie-informatie: Deze funktionaris zal belast worden met de grondadministratie waar taken uit voortvloeien als: - de kadastrale boekhouding - het maken van pacht- en huur contracten en contracten op basis belemmering wet privaatrecht - zakelijke belastingen en verandering grondeigendom. Vereist: - ervaring met vermelde werkzaam heden - een kadastrale opleiding - goede contactuele eigenschappen en een uitstekende schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Geboden: Een interessante funktie in een ge meente met een uitstekend leefklimaat Aanvangsalaris van 1160.tot 1379.per maand. Verdere mogelijkheden aanwezig. Sollicitaties binnen 10 dagen zenden aan het bureau personeelszaken, gemeentesecretarie, Brink 8, Assen. Vermelden nr. 69/71.

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 32