H.T.S.'er LANDMEETKUNDE ij Technische Hogeschool Delft „Ze blijven maar aan het meten" zegt het pu bliek dan. Deze meetkundige grondslag is tot stand geko men door een gemeenschappelijke krachtsin spanning van verschillende landmeetkundige diensten. Door gebrek aan geld en tijd komt bijvoor beeld een landmeetkundige dienst van een ge meente er nooit toe om een dergelijk karwei alleen op te knappen. (Hoewel men vaak de grootste moeite heeft om goede metingen in te passen in een oud systeem). Mede als gevolg van deze metingen zijn de contacten tussen de betrokken diensten ge ïntensiveerd. Deze contacten zijn bijzonder nut tig geweest, want afgelopen najaar en winter hebben de Meetkundige Dienst van de R.W.S., de Landmeetkundige Dienst van het Kadaster, de Grontmij (voor het Waterschap Regge en Dinkel) en de landmeetkundige diensten van de Provincie Overijssel, de gemeente Hengelo en de gemeente Enschede een nieuw kringnet gemeten. Dit is aangesloten aan de netten Twente en Enschede en de gesaneerde R.D.-punten in Haaksbergen, Hengevelde, Goor, Delden en Hengelo. Een net dus dat een groot deel van Twente beslaat Bij het Laboratorium voor Geodetische Rekentechniek kan worden geplaatst een Zijn taak zal omvatten het in teamverband meewerken aan geavanceerde geodetische researchprojekten. In het bijzonder zal hij worden belast met de rekentechnische aspekten hiervan. Hij zal o.a. programma's voor de IBM 360/65 rekenautomaat van de Hogeschool moeten schrijven of aanpassen. Tevens zal hij studenten moeten assisteren bij het maken en het toepassen van programma's. Voorts zal hij worden belast met het verwerken van de meetgegevens van de „Kringnetmethode". De geboden werkkring zal interessant zijn voor iemand die belangstelling heeft voor onderzoek en voor het werken met grote computerapparatuur. Aanstelling zal geschieden in het rangenstelsel der technische ambtenaren. Salariëring volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en er varing. (Max. te bereiken salaris 1798.bruto per maand). A.O.W.-premie komt voor rekening van de Technische Hogeschool. Directe opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Nadere informatie kan worden verkregen bij ir. B. G. K. Krijger of ir, J. C. P. de Kruif (01730) 3 32 22 toestel 7551 of 7555 ('s avonds 01899—49 79). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Perso neelsdienst, Julianalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. 7136 0998 in de rechter-bovenhoek van de brief. 202

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 10