LITERATUUROPGAVE 282 De hieronder vermelde tijdschriften enz. kunnen door de lezers van Geodesia worden geleend uit de Biblio theek van de afdeling Landmeetkunde van de HTS voor de Bouwkunde, t.a.v. ir. B. de Boer, Vondel laan 2 te Utrecht. Nederlands Geodetisch Tijdschrift 1971-2 B. G. K. Krijger, De computer in opmars; A. Waale- wijn, Verticale beweging van de kust afhankelijk van het getij, gemeten met behulp van hydrostatische waterpassing. 1971-3 G. J. Husti, De onderwatertechniek van de mariene geodesie; G. van der Lely, Sociaal-economische as pecten van de ruilverkaveling. 1971-4 G. A. van Weiy, De fotokaart; G. P. de Loor, Moge lijkheden van remote sensing. 1971-5 Rapport studiecommisie Leidingenregistratie; C. Zeillc- maker, De gemeentelijke automatisering en het vast goedsysteem. 1971-6 J. E. Alberda, De overzichtgever; G. L. Strang van Hees, Geodesie en zwaartekracht; J. W. Joseplius Jitta, Mariene geodesie en recht. 1971-7 R. van der Schans, Toedelen door ordenen. Vermcssungstechnische Rundschau (Wcst-Duitsland) 1970 - 12 E. Zachhuber, Die Automation im österreichischen Katastral-Schriftoperat; A. Rauschenbach, Der fünf- zïgjahrïge Ingenieur und die elektronische Datenver- arbeitung; H. Schmidt, Neue Verfahren zur Herstel- lung vielfarbiger Karten; H. Wittke, Formelsammlung; H. Wittke, Mit Tisch-Computern in den Aussendienst; H. Krehl, Vermessungstechnische und gebietsverwand- te Zeitschriften und Reihen. I. Deutsche Zeitschriften (Reihen), (Fortsetzung). 1971 - 1 H. Pannwitz, 06003 Berlin: Die neue Satellitenbeo- bachtungsstation der Technischen Universitiit Berlin; H. Schmidt, Neue Verfahren zur Herstellung vielfar biger Karten, (Fortsetzung); H. Wittke, Formelsamm lung; H. Wittke, Mit Tisch-Computern in den Aus sendienst, (Fortsetzung und Schluss); H. Krehl, Ver messungstechnische und gebietsverwandte Zeitschrif ten und Reihen. I. Deutsche Zeitschriften (Reihen), (Fortsetzung). Geografisch Tijdschrift September 1970 J. I. S. Zonneveld, Functionele Fysische Geografie; A. G. J. Dietvorst, China's grenzen. Een overzicht; P. Gallez, About three water transfer projects in Nothern Patagonia; H. Hack, Het vergeten verleden van Zwart Afrika; Luchtfotogeografie, Oud- en Nieuw Loosdrecht. Stedebouw en Volkshuisvesting 1970 - 9 Ir. W. Wissing en A. J. v. d. Berghe, Spanningen in de Gouden Delta; Dr. Ir. W. H. Ubbink, Het streek plan Schouwen-Duiveland; Drs. W. A. A. M. F eren- schild, Planologie en Recreatiefilosofie. De niet- landschappelijke horizon van een beleid voor de openluchtrecreatie; Drs. D. Hazellioff, De invoering van het vierkantensysteem in Nederland. 1970 - 10 Prof. Dr. W. Steigenga, Planologie in beweging; Ir. R. M. Th. Adriaansens, Drs. A. B. M. Eikhuizen en Drs. J. O. L. Luyten, Het streekplan voor West-Bra bant. 1970 - 11 R. J. I. M. v. d. Ham in samenwerking met G. F. A. Schut en J. A. M. E. Iding, Een voorstel voor een nieuwe landschaptypologie naar visuele kenmerken; Dr. Th. M. G. Guffens, „Networks and human settle ments", een verslag van de Ekistic month '70; Drs. M. M. L. Nieste, Onderzoek Holterbroek; Drs. A. N. Witter, Evaluatie van woonwijken: hoofdstructuren of details; Ir. L. C. Hermens, De Oostelijke Mijnstreek. 1970 - 12 Ir. Th. Quenê, Planologie en bodem; R. G. van dei- Veen, Deskundigheid als gebrekkige machtsfactor, de verandering in de positie van de stedebouwer/plano loog; Ir. H. T. Vink, Democratisering van de ruimte lijke ordening; Prof. Mr. A. Kleijn, Politieke aspecten van de Stadsreconstructie; P. C. A. 't Hoen, Congres I. F. H. P. Barcelona. Cultuurtechnisch Tijdschrift Okt./nov. 1970 Ir. Th. Quené, Planologie en bodem; W. J. Dood- hagen, Ligplaatsen voor de watersport (ruilverkaveling ook ten dienste van de waterrecreatie); Ir. K. S. Voet- berg, Aspecten van bodembescherming en erosie- bestrijding in enkele landen om de Middellandse Zee; N. Drok, Het vaststellen van de mate van uitgifte geschiktheid van gronden in de IJsselmeerpolders voor landbouwkundige bestemmingen; M. Wijnsma en K. E. Wit, Het nemen van ongestoorde grondkolommen; J. Domhof, Vorstvrije opstelling van continu regis trerende regenmeters. Kartografie 1970 - 4 B. Simak, Struktuur en conceptie van de hedendaagse grote wereldatlassen; J. P. Heerema, Kaartreproductie door middel van de kleurenfotografie. 1970 - 5 Drs. F. J. Ormeling, Thematische Kartografie en visuele waarneming; E. H. v. d. Waal, De verzame lingen van moderne kaarten in Nederland. Kaartbulletin nr. 24 - december 1970 Prof. Dr. F. J. Ormeling, Afscheid directeur Topo grafische Dienst W. F. Den Hengst; Drs. P. W. Geu- deke, De kaart in het geografisch onderzoek; Ir. G. G. L. Steur, Enkele kartografische problemen bij het in kaart brengen van de bodem; F. J. Ormeling, Een goed voorbeeld (Jaarlijkse conferentie Poolse karto- grafen); F. J. Ormeling, Arbeitskurs Niederdollendorf 1970 (Studiedagen Deutsche Gesellschaft für Karto- graphie).

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 58