rA LANDMEETKUNDIG AMBTENAAR PROVINCIE FRIESLAND VJ Op de landmeetkundige afdeling van de Provinciale Waterstaat is plaats voor een die zal worden belast met landmeetkundige werkzaamheden in de buitendienst en het leiding geven aan een meetploeg. Vereist: Diploma H.T.S. landmeetkunde of diploma landmeet- technicus N.L.F., dan wel gelijkwaardige opleiding. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal aanstelling plaats vinden in één van de volgende rangen: Opzichter A 1052.tot 1379.per maand Technisch Ambtenaar 1160.— tot 1531.— per maand Hoofdopzichter 1343.— tot 1684.— per maand Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Sollicitaties binnen 14 dagen aan de hoofdingenieur-directeur van de provinciale waterstaat, Tweebaksmarkt 27, Leeuwarden. 283 Tijdschrift der Koninklijke Nederlandsche Heidemaat schappij 1970 - 10 Dr. ir. L. Wartena, Het fysieke milieu van de mens en de rol van de atmosfeer. 1970 - 12 Ir. W. G. Muller, Verbetering van de rivierbandijken in Gelderland; L. van Bruggen, De nieuwe bruggetjes van Giethoorn. 1971 - 1 B. Tesink, Leidingen zonder betuiningen in zwak- hellende dekzandgebieden; Dr. A. R. P. Janse en Ir. J. Hoeks, Aardgasschade; Ir. J. R. Willet, 25 jaar Stiboka. 1971 - 2 L. van Bruggen, Openluchtzwembad „De Plompert" te Rotterdam; B. Borgstein, Th. van Miltenburg en W. van der Sluis, Perspectief op de Markerwaard; B. Schut, Oude Veluwse wegen. 1971 - 3 Dr. A. Baumgartner, Zuurstofproduktie door bomen en bossen; Dr. Ir. L. Wartena, Fysische achtergronden van vorstverschijnselen in grond. 1971 - 4 Ir. C. Roos, Toepassing van luchtfoto's voor gemeen telijke doeleinden; K. C. de Boer, Een zonnewijzer te Almelo; G. J. C. Te Winkel, Transportleiding Bra bantse Biesbosch-Rotterdam; J. H. Becking, Gecom bineerde land- en bosbouwkundige aanplant.

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 59