Provinciale Waterstaat van Noord-Holland ■Ill een (aankomend) landmeetkundig rekenaar Thans is bij de Staatsuitgeverij, Chr. Plantijn- straat te 's-Gravenhage het rapport van de werkgroep verschenen. Het boekje telt 43 blz. en mondt uit in een ontwerp van de wet op de Leidingenregistratie met een ontwerp Memorie van toelichting. Het wetsontwerp gaat inder daad niet verder dan alleen een regeling voor de registratie van leidingbeheerders; met uit zondering echter van één punt en dat is de regeling van de verplichting van leidingbeheer ders informaties omtrent de ligging der leidin gen te verstrekken. B. N. 141 Bij de landmeetkundige afdeling van de dienst kan worden geplaatst voor het verrichten van alle voorkomende reken- werkzaamheden, welke voornamelijk worden verricht op de tafelcomputer Olivetti P 101. Het bezit van het diploma landmeetkundig tekenaar N.L.F., landmeetkundige P.B.N.A. of C.T.O. strekt tot aanbeveling. Gegadigden, die over een goede wiskundige kennis beschikken en voor een landmeetkundig diploma studeren, kunnen eveneens in aanmerking komen. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Geïnteresseerden kunnen telefonisch nadere inlichtingen verkrijgen bij de heer J. A. F. v. d. Hoop tel. (023) 31 93 50. Uitvoerige, eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur van de Provinciale Waterstaat van Noord-Holland, Zijlweg 245, Haarlem, post Overveen, onder vermelding van no. 209.

(NGT) Geodesia | 1972 | | pagina 29