HOGER LANDMEETKUNDIGE MUTATIES 170 den; A. W. A. van Pruijssen van Maastricht naar Eindhoven R; G. A. J. Peelen van Nijmegen naar Haarlem; J. Warringa van Zwolle R naar Groningen R; J. Matthijsse van Middelburg R naar Rotterdam en W. H. A. van Baal van Arnhem R naar Leeuwarden R. Technische Hogeschool Delft Benoemd m.i.v. 1-7-1972 tot wetensch. hfd. medewer ker de techn. hfd. ambt. voor b.d. H. C. van der Hoek. Eervol ontslag m.i.v. 1-5-1972 de Imk. ambtn. P. J. H. Reek, Maastricht; H. C. Jung, Almelo R; de adj. Imk. ambt. N. L. C. Koning, Apeldoorn RD. Kadaster Benoemd m.i.v. 1-4-1972 tot hfd. ing. L. Schipper, 's-Hertogenbosch; m.i.v. 1-5-1972 tot Imk. ambt. H. Masman, Rotterdam; A. Huizinga, Groningen; L. W. M. Berens, s-Hertogenbosch; J. C. M. van Riel, Alkmaar; A. Mesman, Dordrecht R. Verplaatst m.i.v. 17-4-1972 de Imk. ambt. F. J. G. Schrijnemakers van Groningen naar Middelburg R; m.i.v. 10-4-1972 de adj. Imk. ambtn. F. P. Slikker van Alkmaar naar Eindhoven R; M. A. Brouwers van Utrecht naar Roermond; P. R. M. Meuwissen van Utrecht naar Roermond R; m.i.v. 1-5-1972 H. G. de Groot van Roermond naar Eindhoven; H.A.M. Oos- terwijk van Zutphen naar Zwolle; J. P. de Mutsert van Rotterdam naar Apeldoorn RD; K. O. Welter van Zutphen naar Assen; J. H. in der Hees van Leeuwar den R naar Roermond R; H. Velthuisen van Assen naar Eindhoven R; m.i.v. 1-3-1972 J. L. P. Teekamp van Apeldoorn CTO naar Groningen; P. M. M. van Rijswijk van Apeldoorn CTO naar Breda; N. R. Klaassen van Apeldoorn CTO naar Alkmaar; m.i.v. 10-4-1972 T. G. M. Jacobs van Middelburg naar Arnhem R; m.i.v. 1-4-1972 de Imk. ambt. mevr. M. C. J. Rijsmus-jKuijpers van Rotterdam naar Breda; m.i.v. 1-5-1972 de Imk. ambtn. M. F. T. Martens van Arnhem naar Nijmegen; mevr. M. J. H. Nuijten- Frijters van Eindhoven R naar 's-Hertogenbosch; R. Ruben van Alkmaar naar Groningen; H. van de Bunt van Haarlem naar Amsterdam; M. Nekkers van Haarlem naar Amsterdam; J. G. H. van Soest van. Haarlem naar Leiden; G. L. Loef van 's-Hertogen- bosch naar Rotterdam; J. H. M. Smits van 's-Herto- genbosch naar Rotterdam; E. E. Mastwijk van Leiden naar Roermond; E. J. Pleiter van Rotterdam naar Arnhem; E. A. Ubels van Rotterdam naar Assen R; J. Stehouwer van Almelo naar Alkmaar; H. Bunte van Arnhem naar Haarlem; A. H. Schaart van Arn hem naar Haarlem; W. H. J. M. Bodewes van Assen naar Groningen R; W. D. Busink van Eindhoven naar Rijswijk R; G. J. Vonk van Eindhoven naar Leeuwar- Technïsche Hogeschool Delft Bij de Onderafdeling der Geodesie kan wor den geplaatst een die in teamverband zal moeten meewerken aan fotogrammetrische researchprojecten. In het bijzonder zal hij worden belast met het uitvoeren van de metingen. Tevens zal hij assistentie verlenen aan stu denten bij hun praktische oefeningen voor fotogrammetrie. Aanstelling en bezoldiging volgens Rijks regeling zal geschieden in het rangenstelsel der technisch ambtenaren. A.O.W.-premie komt voor rekening van de Technische Hogeschool. Directe opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Ju- lianalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. B 7203/0998 in de rechterbovenhoek van de brief.

(NGT) Geodesia | 1972 | | pagina 26