PROVINCIE FRIESLAND LANDMEETKUNDIG REKENAAR CJ AGENDA Bij de aanmelding voor het examen dient te worden opgegeven of gebruik wordt gemaakt van a) de detailcoördinatograaf en/of b) gra- veerfilm. De examencommissie stelt desgewenst beide ter beschikking. De kandidaat dient zelf graveer- naalden mede te nemen. De examencommissie zal voor ieder geval nagaan in hoeverre het gebruik van de detailcoördinatograaf en/of graveerfilm van invloed is op de voor de betref fende vakken beschikbaar te stellen tijd. Voor verdere informatie over deze examens wordt verwezen naar het prospectus (uitgave juni 1972), dat gratis kan worden aangevraagd bij genoemde secretaris-penningmeester van de examencommissie. A Bij de landmeetkundige afdeling van de Provinciale Waterstaat is plaats voor een die in hoofdzaak zal worden belast met het verrichten van rekenwerkzaamheden o.a. met behulp van een tafelcomputer. Vereist: diploma H.T.S. landmeetkunde of het diploma landmeetkundig rekenaar N.L.F., dan wel een gelijkwaardige opleiding. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring zal aan stelling plaatsvinden in één van de volgende rangen: waterbouwkundig tekenaar f 1124, - f 1474,bruto per maand; waterbouwkun dig tekenaarA - technisch ambtenaar f 1240, - f 1637,bruto per maand. Een psychotechnisch onderzoek kan tot de selectie procedure behoren. Sollicitaties binnen 10 dagen aan de hoofdingenieur-directeur van de Pro vinciale Waterstaat, Tweebaksmarkt 27 te Leeuwarden. 288 1 december 1972 Vereniging voor Fotogrammetrie. Onderwerp: Voorverkennen. Algemene ledenvergadering. 8 december 1972 Vereniging van Kadaster en Landmeetkunde Hotel Noord-Brabant, Utrecht. 18—19 oktober 1973 7e NGL-congres. Congrescentrum Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs te Utrecht.

(NGT) Geodesia | 1972 | | pagina 24