'X Bon, j Deze knip-uit-stuur-op-coupon bezorgt u als Ambtenaar een hele kopzorg minder. De Ambtenaren Centrale Mijn naam: Laat maar eens zien die brochure over uw unieke ziektekostenver zekering voor Ambtenaren. 6506 Adres: Plaats: Tel. nr.: 0 Functie: Stuur de coupon in ongefrankeerde envelop aan: de Ambtenaren Centrale,Antwoordnr.2831,Amsterdam op: 020-62231. of bel Waarom? Er is in 1924 dóór en vóór Ambtenaren een verzekeringsmaat- schappij opgericht: de Ambtenaren Centrale, die zich speciaal ging toeleggen op de Ambtenaren ziekte kostenverzekering. Het is nu 1972 en we mogen wel zeggen dat de jaren succesvol zijn geweest. De ervaring. Door die kleine 50 jaar heen hebben wij ons enorm gespecialiseerd en een flinke dosis ervaring opgedaan. Wat nog meer. Zo geeft de Ambtenaren Centrale maximale dekking bij minimale premie. Dus meer polis voor uw premie. Om dit te bewijzen moet Uvoor de aardigheid naar de ervaringen van uw collega's vragen.Want concurrentie kennen wij niet. PL Royaal en soepel. Uitkeringen, worden snel, royaal en soepel afgehandeld. Dat is wel zo prettig. Een voorbeeld van zo'n verzekering. Voor één persoon tussen de 18- en 55-jarige leeftijd:verpleging in klasse 11Bmedeverzekering van kosten vergoeding voor de huisarts, specialist, medicijnen en massage's: premie: per jaar f. 673,20 per half jaar f. 346,70 per kwartaal f. 176,71 per maand f. 59,46 Wat u nu kunt doen. Misschien bent u reeds bij de Ambtenaren Centrale verzekerd. Dat is mogelijk. Misschien ook niet. Dat kan ook. Indien U geïnteresseerd bent, stuur dan bovenstaande coupon in en binnen de kortste tijd ontvangt U de gewenste informatie. Onderlinge Waarborg Maatschappij tegen gevolgen van Ziekte en Ongeval Tussenpersoon: N.V. Verzekering-Maatschappij VZVZ, Keizersgracht 369, Amslerdam, tei. 020-62231. 314

(NGT) Geodesia | 1972 | | pagina 22