LANDMEETKUNDIG TEKENAAR GEMEENTE HEERHUGOWAARD QD0Ö ^©[f }Q©i D WcHIj D RAYONBIJEENKOMST ZUID-HOLLAND Verbeterd bericht. Mede namens de rayon-commissaris van de Nederlandse Vereniging voor Geodesie kondigen wij hiermede aan onze voorjaarsbijeenkomst, te houden op: woensdag 2 mei a.s. te Rotter dam, in de kantinezaal van het Stadstimmerhuis, Veemarkt 2 (ingang Hugo de Grootstraat). Aanvang 20.00 uur. De inleider voor deze avond is ing. P. J. Ashouer uit Apeldoorn over het onderwerp: Enkele facetten van het gemeentelijk landmeet kundig werk in de regio oost-Veluwe. De heer Ashouwer is chef van de landmeetkun dige afdeling van Gemeentewerken in Apel doorn. Gedurende meer dan 20 jaren is hij verbonden aan deze afdeling, aan de opbouw en groei waaraan hij zijn krachten heeft gewijd, tegelijkertijd een betekenisvolle bijdrage leve rend aan de ontwikkeling op een zeer breed gebied van stedebouw en planologie in een van de snelst groeiende gemeenten van het land, èn in de regio waarvan Apeldoorn het centrum is. Dank zij deze grote ervaring en gedegen kennis van zaken, kunnen we er zeker van zijn dat deze spreker ons op een allesbehalve smal en platgetreden pad zal voeren. De „enkele facetten", waarvan de titel zo be scheiden spreekt, omvatten bijvoorbeeld: Sa menwerking met het kadaster; Kaarten met basisgegevens voor het uitwerken van bestem mingsplannen; Elektronische afstandmeting; Toepassing time-sharing; Deformatie-metingen; Reproductie-methoden; Gebruik v. luchtfoto's; Bodemonderzoek; Grondwaterstanden; Voor lichting; Personeelskosten en begrotingen. Er valt voor ieder van ons wat op te steken, te horen en te zien want de illustratie (o.a. met kleurendia's) zal niet ontbreken. De Commissie E. Draisma A. de Klerk C. H. Stoute Bij de dienst Openbare Werken kan ter vervulling van een vakature per 1 juli a.s. op de landmeetkundige afdeling worden geplaatst een De te benoemen funktionaris zal worden belast met het zelfstandig ver richten van al het voorkomende tekenwerk, het berekenen van matenplan- nen, het vervaardigen van revisiekaarten en het bijhouden van het archief. Voor een goede uitoefening van de onderhavige funktie worden de diplo ma's N.L.F. (tekenaar) en C.T.O. gevraagd. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, wordt in onderling overleg vast gesteld. Salarisgrenzen van 1.357,tot 1.700,bruto per maand. De premie A.O.W./A.W.W. is voor rekening van de gemeente en de gebruike lijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Leeftijd bij voorkeur tot 25 jaar. Sollicitanten worden uitgenodigd binnen 14 dagen na heden te reflekteren en hun sollicitaties te richten aan Burgemeester en Wethouders, Raadhuisplein 2 te Heerhugowaard. 81

(NGT) Geodesia | 1973 | | pagina 17