US 1973 Lunch Avond programma Dames programma Reductie N.S. Aanmelding In verband met grote drukte tijdens de lunchpauze in de restaurants van het Congrescentrum en in de naaste omgeving, is het aan te raden deel te ne men aan een koffietafel-buffet in de foyer van het Congrescentrum. Op donderdag nemen ook de dames deel aan deze koffietafel. Kosten van deel name 6,per lunch voor bovengenoemde leden en vrije abonnees. Voor overige deelnemers 9,per lunch. Leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen en hun dames en de vrije abonnees met hun dames kunnen deelnemen aan een groots opgezet buffet „Internationaal" in de foyer van het Congrescentrum op donderdag 18 oktober. Gezien het enorme succes in 1971 zal ook deze avond zeer zeker bij u in de smaak vallen. Kosten van deelname 15,— per persoon. Voor de dames van de leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen en voor de dames van de vrije abonnees op Geodesia is een uitgebreid programma samengesteld. donderdag 18 oktober: bijwoning van de opening van het congres sieradenpresentatie verzorgd door een juwelier van de Federatie Goud en Zilver gemeenschappelijke lunch met de deelnemers van het congres in de foyer. bezoek aan de Hortus Botanicus in het Cantonspark te Baarn vrijdag 19 oktober bezoek aan kasteel „De Haar" te Haarzuilens lunch in restaurant „De Vier Balken". Kosten van deelname inklusief lunch, koffie, thee etc. 5,per dag. Voor het reizen per trein kan een reductie worden verkregen van 10 tot 30%, afhankelijk van de afstand. Toezending geschiedt na opgave op de aanmel- dingskaart. Aanmelding kan geschieden door inzending van bijgevoegde aanmeldings- kaart vóór 15 september a.s. en gelijktijdige betaling van het deelnemings- geld op girorekening nummer 111 05 63 t.n.v. penningmeester Congrescom missie NGL te Vaassen. Op één kaart kan slechts één aanmelding plaatsvinden. Meerdere aanmel- dingskaarten kunnen worden aangevraagd bij één van onderstaande adres sen. Het volledige programma (tevens bewijs van toegang) wordt alle deel nemers in de eerste week van oktober toegezonden. De Congrescommissie: voorzitter Ing. B. H. W. Benda redacteur J. W. Warnshuis secr./penn. Ing. C. IJsendoorn Roer 1 Zwolle Ruigezandplantsoen 14 Arnhem de Veldkamp 21 Vaassen tel. 05200- 35315 tel. 085 -215190 tel. 05788- 2485 151

(NGT) Geodesia | 1973 | | pagina 15