fotogrammeters de waal archi-foto b.v de waal archi-foto b.v. vraagt (ook part-timers) ervaren fotogram metrische operateurs hogenkamp 35 postbus 54 hattem nederland bedrijf de waal archifoto b.v. is een jong,, sterk, internationaal georiënteerd bedrijf, gespecialiseerd in terrestrische foto- grammetrie. funktie: wij zoeken ervaren fotogrammeters (bij voorkeur Planimat) die in staat worden geacht zelfstandig opdrachten te kunnen uitvoeren. vereisten het is niet noodzakelijk dat kandidaten over bepaalde theoretische kwalifikaties beschikken. Kennis van de moderne talen en fotogrammetrie zijn vereist. Bereidheid tot het zich eigen maken van nieuwe technieken en tijdelijke (korte perioden) tewerkstelling in het buitenland. perspektief: wij zijn een jong, snelgroeiend bedrijf. U kunt meegroeien in internationale sfeer, waartoe korte opleidingsperioden in het buitenland onderdeel van de opleiding uitmaken. selektie een psychologisch en medisch onderzoek kan deel uitmaken van deselektieprocedure. beloning voor deze uitdagende funktie bieden wij een uitdagend salaris. Daarover spreken wij graag onder vier ogen, evenals over de andere arbeidsvoorwaarden en bedrijfs- faciliteiten. informatie telefonisch (05206 - 2096/2097) kunt u (ook 's avonds) nadere inlichtingen krijgen. huisvesting het bedrijf is gevestigd aan de rand van de veluwe. bij het zoeken naar evt. woonruimte bieden wij u natuurlijk de helpende hand. akties uw schriftelijke sollicitatie zien wij belangstellend tegemoet, zet u op de enveloppe "sollicitatie", dan pikken we uw brief snel uit de dagelijkse post. adres: de waal archifoto b.v. postbus 54 hattem nederland 193

(NGT) Geodesia | 1973 | | pagina 29