landmeetkundig tekenaar (n.l.f.-examen) landmeettechnicus meeiassistent landmeetkundige topografisch™ tekenaar (loi-ex men) stedebouwkundig tekenaar (loi-examen) dingssloot tussen hun percelen te dempen en vervolgens deze grens te vervangen door de grens XY, welke evenwijdig loopt aan de oost grens van perceel 789 en wel zo dat beide eigenaren eenzelfde oppervlakte verkrijgen. Gevraagd wordt: a. de grootte van de nieuwe kavels te bere kenen, b. de meetgetallen behorend bij de punten X en Y te berekenen. De meetgetallen zijn gecontroleerd. 2. Gevraagd m.b.v. de gegevens in onderstaande schets de oppervlakte van de percelen 1344 en 1345 te berekenen. N.B. Hoek BAC is 100 graden. De meetgetallen zijn gecontroleerd. 224012 - leidse onderwijsinstellingen bon hakhout hakhout A- piket 1.00 pl.in knik i 20.0 water co V 3 is -J -J -j cn u> oj co CD l-o --3 CD (n.l.f.-examen) loi-examens worden afgenomen onder toezicht van een rijksgecommitteerde De LOI heeft voor deze beroepen moderne, schriftelijke opleidingen. Dat betekent een voorsprong op de vak wereld die zich daarover „nog niet beraden heeft" Dievoorsprong kunt u tot de uwe maken. Stuurvandaag nog de ingevulde bon. Dan sturen wij u onmiddellijk vrijblijvend alle inlichtingen over de opleiding waarvoor u belangstelling hebt. instellingen zonder winstdoel erkend door de Inspectie van het Schriftelijk Onderwijs m.m.v.het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Leiderdorp/Leidsedreef 663 's avonds of in het weekend een studiegids aanvragen? bel (01710) 4 44 51* in het 4e kwartaal 1973 wordt ons telefoonnummer (01710)99255* stuur mij zonder enige verplichting alle informatie over de cursus: mevr. mej. dhr. woonplaats: 663 uitknippen en als brief of op een briefkaart verzenden 228

(NGT) Geodesia | 1973 | | pagina 20