aan de hand van de topografische kaart; Prof. Mr. A. Kleyn, Ruimtelijke ordening en natuurlijk milieu; Drs. T. E. Puister, Ruimtelijke Ordening in Denemarken in het algemeen en van Kopenhagen in het bijzonder. 1972-8 E. E. Berkhout, Ruimtelijk optimaliseren, een model techniek; M. F. E. M. Schaepman, Theorie en prak tijk, Artikel 10 besluit op de Ruimtelijke Ordening; Veranderingen in het Stedebouwkundige denken, In leidingen, gehouden tijdens het jubileumcongres van de Bond van Nederlandse Stedebouwkundigen op 20 november 1971 door lr. H. B. J. Witte t, Ir. J. A. Kuiper en Drs. M. J. v. d. Berg, alsmede een samen vatting van Prof. Ir. W. J. G. van Mourik; Drs. A. Everts, De Nota Volkshuisvesting en ruimtelijke orde ning. 1972-9 Ir. II. W. Droog, Vergelijkende faseringsstudie West- Friesland-Oost: Ir. P. Kessler, „Ruimteconsumptie of bouwconsumptie Drs. J. Botman, Ontwikkelings programmering; Dr. Ir. Priemus, De kwantitatieve onderbouw van de woningbouwprogrammering; Dr. H. Umratli, Nieuwe aspekten van het Europese huisves tingsbeleid; Dr. N. C. Schouten, De woontevredenheid in model gebracht. 1972-10 Drs. P. Davelaar, Almere, een fascinerend urbanisa tieproces; Drs. R. H. Kragt, Het groene hart van Holland; Drs. A. L. J. Goethals, De toekomstige woningbehoefte berekenbaar? Extra nummer, voorjaar 1972 Grote en kleine wegen in het landschap; Dr. E. van der Maarel, De invloed van het zich ontwikkelende hoofdwegennet op natuur en landschap; Ir. D. W. Tuijten, De totstandkoming van een hoofdwegennet; Prof. Ir. M. 7. Vroom, De weg in het landschap; Ir. A. Oosterbroek, Plattelandswegen-toegangen tot het landschap. Zeiss-Informationen Heft 80, 15 Aug. 1972 H. Löffler, Betriebsmessungen mit optisch-elektroni- schen Methoden in der Zuckerindustrie; K. Franke, Laborstudie iiber den Einsatz von Rechnern in op- tischen Meszgeraten; K. Felle, Anwendungen der Elektronik bei der Herstellung von Photokarten und Höhenschichtlinienplanen; R. Bornefeld, Die Aufga- ben der Elektronik im Reg Elta 14; 7. Neumann en A. Vogt, Eine neue Konzeption für die elektronische Ausrüstung astronomischer Groszteleskope. Tijdschrift van de Koninklijke Nederlandse Heide maatschappij 1972-3 Drs. D. H. Blaisse, Bij de oprichting van de N.V. Heidemaatschappij Beheer; P. W. van Reeuwijk, Stadsvernieuwing; R. Idenburg, Buisleidingstraat 111. 1972-4 Ir. R. Maris, Naar een wet op de Stadsvernieuwing? 1972-5 Stadsvernieuwing, opinies en kernpunten; Ir. R. Reijn- ders en WSchoof, Waterberging in de bodem. 1972-6 H. Meijers, Ons Nederlandse landschap; C. Diemont, Waterland; Ir. J. Th. J. Beeren en Ir. J. R. Willet, Industrieel afvalwater. 1972-7/8 7. Te Velde, Orvelte; Ir. F. C. Prillevitz, Ruilverkave ling en buitenparlementaire actie; Ir. H. 7. van der Burg, Ons water 1; Dr. H. A. Visscher, Smeltwater heuvels. 1972 Extra nummer sept. R. Idenburg, Zicht op uitzicht: vrije tijd en openlucht recreatie. 1972-9 77. Soet ing., Conditiezorgen; Dr. Ir. F. A. M. de Haan, De bodem als afvalverwerkend systeem; 7. Rik ken, Het landbouwbedrijfsgebouw. 1972-10 Dr. Ir. F. Sonneveld, Milieubouw: Ontwikelen en creëren van nieuwe elementen; 77. Meijers, Natuur reservaat Noord-Veluwe; Ir. W. 7. van (Ier Wal, Een 60-jarige school op weg naar de toekomst; Ir. 77. Veenendaal, Groenstroken rond industrieterreinen. 1972-11 Ir. L. C. Hermens, Zuid-Limburg, Het eerste Neder landse nationale landschapspark?; Drs. P. 7. van Knippenbergh, Zuid-Limburg, het voorbalkon van ons land. 1972-12 7. Berends, Recreatie: De waarzegger en de sprookjes verteller; 7. Rikken, Experimenteel landbouwbedrijfs gebouw; R. Idenburg, Ruimte en verkeer; Ir. A. D. Verhoeff, Bomen langs de weg: Een verdwijnend verschijnsel? 16 november 1973 Najaarsbijeenkomst te Wageningen van de Sectie voor Cultuurtechniek (KIVI), de Studiekring voor Cultuurtechniek (Kon. Genootschap voor Land bouwwetenschap) en de Ned. Vereniging voor Geodesie. 23 november 1973 Algemene vergadering van de Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde. 29 en 30 november 1973 Kartografische Studiedagen 1973; 1TC te Enschede. Onderwerpen: de ICA (International Cartographic Association), Automatisering in de kartografie, Opleiding in de kartografie, Kartografische termi nologie. 230

(NGT) Geodesia | 1973 | | pagina 22