LANDMEETKUNDIG AMBTENAAR INDUSTRIE- EN HAVENSCHAP MOERDIJK Het Dagelijks Bestuur van het Industrie- en havenschap Moerdijk roept sollicitanten op voor de functie van Taakomschrijving: uitzetten, inmeten en karteren van terreinen, kabel- en leidingtracé's; opmeten en karteren van nieuwe terreintopografie; verrichten van hoogte en andere metingen t.b.v. de uitvoering van werken; het onderhouden van contacten met het landmeetkun dig personeel van de op het industrieterrein geves tigde bedrijven; het onderhouden van contacten met andere landmeet kundige instanties, zoals Rijkswaterstaat, Kadaster, enz.; het verlenen van bijstand voor de eigendomsadmini stratie, huren, pachten, enz. Aanstelling zal voorlopig geschieden in de rang van Technisch Ambtenaar A, salarisgrenzen 1.675,tot 2.189,per maand (1-8-1973). Vereisten: Diploma H.T.S. Landmeetkunde of Diploma Landmeettechnicus N.L.F. of gelijkwaardige opleiding. Ervaring in vorengenoemde werken. Bij het verkrijgen van woonruimte in de gemeente Zeven bergen, Klundert of Hooge en Lage Zwaluwe zal mede werking worden verleend. De gebruikelijke rechtspositieregelingen van de overheid zijn van toepassing. Het Industrie- en havenschap Moerdijk is aangesloten bij het I.Z.A. Noord-Brabant. Indiensttreding zo mogelijk per 1 januari 1974. Nadere inlichtingen worden verstrekt door het Hoofd van de Technische Dienst, de heer Ing. A. Francke, tel. kantoor 01683-550. Privé 01865-1476. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de Directeur van het Industrie- en havenschap Moerdijk, Steenweg 100-104, Moerdijk.

(NGT) Geodesia | 1973 | | pagina 24