BRUIMSVIGA Begeleidingscommissie is inmiddels tot de voortzetting van het onderzoek besloten. De studie zal vóór 1 januari 1975 moeten zijn voltooid. Bufferzones In de bufferzone Spaarnwoude was per 31 mei 1973 1726 ha voor de Staat in eigendom verworven. Daarmee is het overgrote deel van deze bufferzone in 's Rijks hand gekomen. In de bufferzone Midden-Delfland bedroeg de door de Staat verworven oppervlakte op die datum 293 ha. In deze bufferzone zal het waar schijnlijk pas na aanvaarding van het Wetsont werp Reconstructie Midden-Delfland tot om vangrijke aankopen komen. De bufferzone Den Haag-Leiden omvat ca. 1600 ha. Van deze 1600 ha is ca. 800 ha eigendom van de stichting „Horst en Voorde". Het door deze stichting gevoerde beheer stemt overeen met de doelstelling ten aanzien van deze bufferzone. Van de resterende 800 ha heeft het Rijk inmiddels ruim 100 ha aange kocht. Met betrekking tot de bufferzone Amsterdam- Bussum vindt naar aanleiding van het Gooi- akkoord overleg plaats met de gemeente Hilver sum over het tot stand brengen van een „groene" overgangszone tussen het te bebouwen en niet te bebouwen deel van de Hilversumse Meent. Met de gemeenten Amsterdam en Die- men wordt overleg gevoerd over het gebied tussen het Amsterdam-Rijnkanaal en de stede lijke groenvoorziening rond de Bijlmermeer. Tot aankopen in deze bufferzone is het nog niet gekomen. De ambtsvoorganger van de ondergetekende heeft zich in beginsel bereid verklaard de bufferzone tussen Blaricum en Huizen het zogenaamde „Junglepark" onder de werking van het begrotingsartikel ter veiligstelling van bufferstroken te brengen. De consequenties van deze beginseluitspraak worden thans onder zocht. Het laat zich aanzien, dat in de toekomst ook andere gebieden tot bufferzone zullen moeten worden verklaard, omdat ze in toenemende mate door de groei van de steden en de uitbrei ding van de daarbij behorende invloedssfeer hun karakter dreigen te verliezen. Einfach- u. Doppel-Rechenmaschinen F. H. FLASDIECK Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat In dienst getreden m.i.v. 1-9-1973 als tek. B III R. Bogaerds, C. J. de Booy, J. R. Ie Comte, C. C. den Hollander, J. de Hoog, C. Jonk, P. Jonk, J. J. M. Löbker, J. Th. H. J. Scholtes, J. Veerman, C. Verwijs, P. v. Vuuren, M. J. de Wit. Bevorderd m.i.v. 1-9-1973 tot cart. P. A. C. L. Sche pers; tot opz. D H. Peeks en J. Wesseling; m.i.v. 1-10- 1973 tot tek. B 1 C. M. J. M. van Aken, H. C. Bak ker, J. Bakker, mevr. A. J. G. Clement-Vermare, F. J. M. Emans, M. Goud, A. Kreeft, S. A. Mostert, L. M. Murre, mej. M. Romeyn, C. E. J. Schmitz, Th. A. van Seeters, A. C. M. van Sprundel, J. W. A. M. Verpaalen, W. J. M. Vissers, mevr. J. H. Martens-van 't Westeinde, P. M. Wondergem, C. M. Zeyler; tot lmk. ambt. C mej. J. Kronenberg. Verplaatst m.i.v. 1-9-1973 de tek. B 1 H. J. Hamming naar de Rijksdienst IJsselmeerpolders. Ontslag verleend m.i.v. 1-10-1973 aan de tek. B III D. Verkamman; m.i.v. 1-11-1973 aan de tek. B III J. van Keulen, C. J. Overbeeke, P. F. J. M. Piasmans, G. J. Weezepoel. Met pensioen m.i.v. 1-11-1973 de cart. A 1 C. Grizel. Landmeetkundige Dienst van Openbare Werken van de gemeente Utrecht Bevorderd m.i.v. 1-8-1973 tot techn. hfd. ambt. L. Feenstra; tot tek. B A. J. C. Brons. 23 november 1973 Algemene vergadering van de Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde. 29 en 30 november 1973 Kartografische Studiedagen 1973; ITC te Enschede. Onderwerpen: de ICA (International Cartographic Association), Automatisering in de kartografie, Opleiding in de kartografie, Kartografische termi nologie. bis zu 21 Stellen, auch z.B. Modell 18 RKW (met tekenknop, 18 cijfers en correctieschijfjes in het resultaat register) fabrikneuwertig, Lieferung mit 1 Jahr Garantie, per Auto sofort lieferbar D 56 WUPPERTAL 2 (BARMEN) FUTTERSTR. 17 - TEL. 0949/2121/55 55 54 Korrespondenz in hollandisch 258

(NGT) Geodesia | 1973 | | pagina 18