m wam ©ud Gs@[70©Ül)G(! QDDG DtJ( sGoQgjD AFSCHEID ING. B. NIEBOER Op 1 januari jl. heeft de heer B. Nieboer de redactie van Geodesia, waarvan hij gedurende acht jaar als eindredacteur deel heeft uitge maakt, verlaten. Het eindredacteurschap gedu rende een zo lange periode uitoefenen is waar lijk geen kleinigheid, immers zoals vooral insi ders bekend zal zijn, komen de belangrijkste taken voor rekening van de eindredacteur en is hij het vooral die er zijn vrije tijd voor een niet onbelangrijk deel aan besteedt. Zo behoort in de eerste plaats tot de zorg van de eindredacteur dat de kopij tijdig door de redactie wordt verwerkt, de drukker zijn op drachten krijgt en opvolgt, en de lay-out voor de afzonderlijke uitgaven steeds is verzorgd. Bovendien voert hij de tamelijk omvangrijke correspondentie. De overige redactieleden kun nen hem bij de tot zijn taak behorende werk zaamheden maar ten dele steunen. Nieboer heeft de veelomvattende taak gedurende acht jaar op voortreffelijke wijze uitgevoerd. Tijdens deze periode heeft hij ons blad meer aanzien gegeven. De leden van het NGL-bestuur en van de re dactie zijn hem zeer dankbaar voor hetgeen hij in de afgelopen periode voor Geodesia en daarmee voor het algemeen belang heeft ge daan, wij stellen het daarom op prijs langs de ze weg van onze dank en waardering te getui gen, waarbij wij er van overtuigd zijn mede na mens alle lezers van ons blad te spreken. Bij deze dankbetuiging wensen wij ook me vrouw Nieboer te betrekken, die haar man bij zijn vele activiteiten heeft geassisteerd. Collega Nieboer, namens bestuur en redactie nogmaals hartelijke dank en behalve een voorspoedig 1974 wensen wij je toe dat verdere activiteiten minstens tot zo'n goed resultaat mogen leiden als bij de taak, die je in de afgelopen acht jaar voor Geodesia hebt verricht, het geval is ge weest. Opvolging Als NGL-bestuur en de redactie heten wij ing. W. A. van Beusekom van de Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat hartelijk welkom. Wij hopen dat de heer Van Beusekom, die sinds 1 januari jl. tot de redactie is toegetreden, veel genoegen zal beleven aan zijn taak als re dacteur van ons blad. In verband met de op volging van de eindredacteur ing. B. Nieboer is de redactie tot de volgende oplossing gekomen: ing. A. D. Baars zal voorlopig de eindredactie overnemen, hij zal in deze taak worden bijge staan door ing. W. A. van Beusekom. Uitbreiding redactie Teneinde mutaties in de toekomst beter op te kunnen vangen, in verband met de werkverde ling en om de kans op goede kopij te verhogen bestaat het voornemen om de redactie met een lid uit te breiden. Vanaf 1 januari 1974 luidt het adres van de redactie: Redactie Geodesia, Kanaalweg 3b, Delft. Rest ons nog U allen een voorspoedig 1974 toe te wensen. 14 Landmeetkundige Dienst Gemeentewerken Zevenaar Benoemd m.i.v. 1-1-1974 tot techn. hfd. ambt. J. W. v. d. Westen. De in deze rubriek vermelde functionarissen zijn be noemd in de vacatures zoals die eerder in personeels advertenties in Geodesia stonden vermeld. Ingenieursbureau Te Kronnie en Volkers Benoemd m.i.v. 1-10-1973 F. G. Hamilton. Gemeente Rozenburg (Z.-H.) Benoemd m.i.v. 1-10-1973 tot technisch ambtenaar S. van Seijen (vroegere werkgever: Adriaan Volker). Gemeente Purmerend Benoemd m.i.v. 1-11-1973 tot tekenaar J. J. M. Kaptein. Gemeente Helmond Benoemd tot tekenaar B le klasse Th. A. C. M. Weijers (vroegere werkgever: Gemeente Ede).

(NGT) Geodesia | 1974 | | pagina 14