reproiechnisch adviseur landmeetkundig tekenaar (n.l.f.-examen) landmeettechnicus meetassistent landmeetkundige topografisch10" tekenaar (loi-examen) stedebouwkundig tekenaar (loi-examen) leidse onderwijsinstellingen bon wil op korte termijn, in verband met uitbreiding van haar activiteiten, in kontakt komen met een reprotechnicus die zich als zal inzetten voor de verkoop van Du Pont filmmateriaal en Klimsch camera's. Kandidaten dienen minstens een ruime algemene grafische kennis te hebben bekend te zijn met de kartografische reproduktie kennis te hebben van industriële reproduktie technieken Aan de juiste man wordt een aantrekkelijke funktie geboden met een gedegen inwerkperiode en volledige ondersteuning door specialisten. Sollicitaties, onder vermelding van de letters LB, te richten aan Prinsengracht 783-785 Amsterdam (n.l.f.- examen) loi-examens worden afgenomen onder toezicht van een rijksgecommitteerde De LOI heeft voor deze beroepen moderne, schriftelijke opleidingen. Dat betekent een voorsprong op de vak wereld die zich daarover „nog niet beraden heeft". Dievoorsprong kunt u tot de uwe maken. Stuurvandaag nog de ingevulde bon. Dan sturen wij u onmiddellijk vrijblijvend alle inlichtingen over de opleiding waarvoor u belangstelling hebt. instellingen zonder winstdoel erkend door de Inspectie van het Schriftelijk Onderwijs m.m.v. het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Leiderdorp/Leidsedreef 663 's avonds of in het weekend een studiegids aanvragen? bel (01710) 992 55* stuur mij zonder enige verplichting alle informatie over de cursus: mevr. mej. dhr. straat: woonplaats: 663 uitknippen en als brief of op een briefkaart verzenden 19

(NGT) Geodesia | 1974 | | pagina 19