H.T.S.-er landmeetkunde (mnl/vrl) aankomend landmeetkundig tekenaar MINISTERIE VAN DEFENSIE GEMEENTE SOEST Bij de Landmeetkundige afdeling van de Topografische dienst te Delft kan worden geplaatst een De Landmeetkundige afdeling vervaardigt langs fotogrammetrische weg topografische land kaarten van geheel Nederland en bereidt het tekenen van topografische kaarten met behulp van geautomatiseerde methoden voor. De taak zal ondermeer bestaan uit: het oplossen van vraagstukken die naar voren komen bij het omzetten van de luchtfoto in een voor de computer en tekenautomaat leesbare vorm (digitaliseren) en het kartografisch verantwoord uittekenen van deze gegevens op verschillende schalen. Vereist wordt: diploma HTS-landmeetkunde; belangstelling voor en zo mogelijk ervaring op het gebied van elektronische rekenmachines en automatische coördinatografen. Zij, die dit jaar afstuderen kunnen eveneens reflekteren. Salariëring, afhankelijk van leeftijd, tot maximaal 1970,per maand, exclusief de 7V2 vakantie-uitkering en een toeslag, welke f 30,— per maand bedraagt. Promotie mogelijkheden zijn aanwezig. Het in het vooruitzicht te stellen pensioen is welvaartsvast. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van de Topografische dienst, Westvest 9 te Delft. Telefoon (015) 120846, toestel 20. Bij de landmeetkundige afdeling van het bedrijf gemeentewerken kan op de tekenkamer worden geplaatst een Vereist ervaring en/of een diploma op dit vakgebied. Salaris van 1.100,tot 1.594,bruto per maand, exclusief de toeslag ingevolge de Machtigingswet. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen onder vermelding van het vacaturenummer 74-05 aan burgemeester en wethouders binnen 10 dagen na de verschijning van dit blad. 120

(NGT) Geodesia | 1974 | | pagina 28