lO de rijksoverheid vraagt Interv. Wat gaat u doen na 31 mei. R. Daar maak ik me echt geen zorgen over, ook al heb ik niet zo erg veel hobby's, omdat ik er nooit tijd voor heb gehad. Mijn werk is altijd mijn belangrijkste hobby geweest. Ik postzegel graag wat, ik houd van geschiedenis en ik ben van plan als het kan nog een beetje te gaan studeren. Er zijn nog zoveel dingen, die ik niet weet en dingen waarvan ik wat meer wil weten. Dat geldt zowel voor mijn vak als meer in het algemeen. Mag ik dat verhaal van u eerst lezen, voor het in Geodesia komt? Interv. Dat moogt u niet, hoogstens kom ik sommige uitspraken van u nog eens verifiëren, als ik niet zeker van mijn aantekeningen ben. Nu komt een erg afgezaagd slotwoord meneer Rienstra. U droeg het NGL en Geodesia vanaf het eerste begin, nu bijna 15 jaar geleden, steeds een goed hart toe. Ik weet zeker, dat ik namens alle lezers van Geodesia spreek als ik u namens hen nog vele goede jaren wens met uw vrouw, uw kinderen en kleinkinderen. Voor het toestaan van dit gesprek veel dank! E. Schrikkema tekenaar (mnl./vrl.) 158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijksdienst voor de IJsselmeerpolders, Landmeetkundige Afdeling Taak: landmeetkundig teken- en rekenwerk. Vereist: diploma CTO, NLF tekenen/rekenen of hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring in kadastrale werkzaamheden. Kennis van c.q. bekendheid met digitaal tekenen strekt tot aanbeveling. Standplaats: Lelystad. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2029,- per maand. Een moderne eengezinswoning kan beschikbaar worden gesteld. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 4-3239/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. De salarissen zijn exclusief 1\ vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand.

(NGT) Geodesia | 1974 | | pagina 34