lO de rijksoverheid vraagt Exameneisen: de benaming van de vijf vakken is gedeeltelijk herzien, waarbij de eisen per vak in het programma zijn omschreven. De huidige onderdelen van het schriftelijk gedeelte zoals vereffening snelliuspunt, driehoeksnet en over- bepaalde aansluiting zijn verschoven naar het mondeling gedeelte. Dit laatste is uitgebreid met: kaarten, automatisering en fotogrammetrie. Tenslotte is een literatuurlijst opgenomen als richtlijn voor de kandidaten. Het bovenstaande is met de van oktober 1973 af daterende „Wij zigingen en Aanvullingen op de Algemene Be palingen van het Prospectus" verwerkt in een nieuwe uitgave (d.d. mei 1974) van het Pros pectus van de drie NLF-examens voor techni cus, tekenaar en rekenaar, dat gratis kan wor den aangevraagd bij de secretaris-penningmees- ter van de Examencommissie, Kanaalweg 3b te Delft. TH ZOMERKAMP Het jaarlijkse TH Zomerkamp vindt dit jaar plaats van 17 juni tot en met 5 juli, op het terrein en in de schuur van: J. P. J. Smeets, Bergstraat 106, Banholt (gem. Mheer, L.). Ook dit jaar zal er een open avond gehouden worden en wel op 27 juni. Iedereen die het kamp wil bezoeken en aan de avond wil deelnemen, is vanaf 8 uur van harte welkom. De secretaris van de zomerkampcommissie, J. S. D. Dijkstra VERTEGENWOORDIGINGEN OVERGEDRAGEN Met ingang van 1 februari j.l. werden de vol gende vertegenwoordigingen van Ahrend B.V. Amsterdam overgedragen aan Ahrin B.V. Rijs wijk: Wild Heerbrugg, Contraves Zürich, Ma- cop Goslar, Ott Kempten, Mutoh Japan en In- termak. Inkoop, verkoop, uitlevering, service, reparatie alsmede teohnische informatie, worden nu centraal behandeld vanuit Ahrin B.V., Cob- benhagenstraat 4, Rijswijk (Z.H.). Telefoon (070) 90 37 30. hts-er landmeetkunde (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Meetkundige Dienst Taak: leiding geven bij organisatie en uitvoering van landmeetkundige werkzaamheden t.b.v. ontwerp, uitvoering en beheer van waterstaatswerken; bijzondere opdrachten i.v.m. civieltechnische problemen bij luchtvaart, scheepvaart en waterbeweging e.d. Vereist: diploma HTS (landmeetkunde) en enige jaren ervaring in het landmeten bij voorkeur t.b.v. de civiele techniek. Standplaats in overleg vast te stellen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f2375,- per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 4-3523/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. De salarissen zijn exclusief 1\ vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. 161

(NGT) Geodesia | 1974 | | pagina 37