w@FWQaD(o]® ^©©Gqdg3®! t GESLAAGD Landmeettechnicus NLF: H. J. van den Brandt, Heemskerk; A. C. Bredewold, Zwolle; J. H. G. Groo tenhuis, Haaksbergen; Sj. Helmhout, Stiens; F. M. Hoogenboom, Zoetermeer; W. C. R. Jaarsma, Almelo; F. W. van Rhijn, 's-Hertogenbosch; A. Rink, Ooster- wolde (Fr.); A. van der Sluis, Steenwijk; K. Spikman, Zoetermeer; A. Stielstra, Grouw; P. H. Tholen, Gro ningen; Q. M. Wisse, Oosterhout (N.-Br.). Landmeetkundig tekenaar: H. J. M. Op den Buys, Eindhoven. De in deze rubriek vermelde functionarissen zijn be noemd in de vacutures zoals die eerder in personeels advertenties in Geodesia stonden vermeld. Gemeente Haarlem Benoemd m.i.v. 1-5-1974 tot technisch ambtenaar le klasse R. v. d. Velde (vroegere werkgever: Kadaster Groningen). Gemeente Alkmaar Benoemd m.i.v. 1-7-1974 tot tekenaar C J. Knuist (vroegere werkgever: Meetkundige Dienst Rijkswater staat). ITC te Enschede Benoemd m.i.v. 1-8-1974 tot wetenschappelijk ambte naar I J. H. M. Hendrikse (vroegere werkgever: Gouv. Zaïre). Intermet B.V. Benoemd m.i.v. 1-4-1974 tot bedrijfsleider T. P. Huys- mans (vroegere werkgever: Ingenieursbureau van Kleef B.V.). GEO-meetdienst B.V. Benoemd m.i.v. 1-4-1974 tot leerling-tekenaar F. J. Brakelé en tot landmeetkundige M. J. Langerak, m.i.v. 16-4-1974 tot landmeetkundige A. G. H. Loih, m.i.v. 1-5-1974 tot adspirant landmeetkundige G. A. H. A. Molenaar en m.i.v. augustus 1974 tot land meetkundige S. van Klinken. Provinciale Griffie van Drenthe Benoemd m.i.v. 15-4-1974 tot technisch assistent A. J. W. v. d. Dobbelsteen (vroegere werkgever: B.V. de Naamplaat te Hardenberg). Gemeente Ede Benoemd m.i.v. 1-5-1974 tot tekenaar 3e klasse J. de Jong (vroegere werkgever: Grontmij) en m.i.v. 24-6- 1974 H. Brands (vroegere werkgever: Rijksdienst voor de IJsselmeerpolders). Gemeente Goirle Benoemd m.i.v. 17-6-1974 tot tekenaar A L. H. Kroeze (vroegere werkgever: Prov. Electr. bedrijf van Noord-Holland). Gemeente Dronten Benoemd m.i.v. 1-7-1974 tot technisch ambtenaar C. J. Pronk (vroegere werkgever: Gemeente Harder wijk). Ingenieursbureau Te Kronnie en Volkers Benoemd Ing. F. E. W. Hendriks en Ing. A. Doppen- berg. 194 22 juni Excursie van de afdelingen Amsterdam, 's Gra- venhage en Rijnland van de Koninklijke Neder landse Heidemaatschappij. 27 juni Open avond Zomerkamp TH 1974 Banholt (gem. Mheer, L.). 18 juli tot 30 september Hydrografische tentoonstelling in Maritiem Mu seum Prins Hendrik te Rotterdam. 1924 augustus International Symposium Terrestrial Electromag netic Distance Measurement and Atmospheric Effects on Angular Measurements Royal Institute of Technology, Stockholm. 716 september FIG-Congres. Washington. 1820 september Canadian symposium on Mining surveying and rock deformation measurements Kingston. 2528 september 59. Deutscher Geodatentag Liibeck-Travemiinde. 30 September3 oktober Internationaal symposium over informatie syste men, Varna (Bulgarije). 1718 oktober 1974 NVG Congres op de „Flevohof" in oostelijk Flevoland. 22 november 1974 Algemene vergadering van de Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde te Arnhem. 2527 november IV Fortbildungkurs für Praktiker des Vermes- sungswesens an der TH Graz (Österreich). 5 december Studiedag Heidemaatschappij in Jaarbeurscongres centrum te Utrecht over: 50 jaren Ruilverkaveling en Landinrichting. De hieronder vermelde tijdschriften enz. kunnen door de lezers van Geodesia worden geleend uit de biblio theek van de afdeling Landmeetkunde van de HTS voor de Bouwkunde, t.a.v. ir. B. de Boer, Vondel laan 2 te Utrecht. Surveying and Mapping (Verenigde Staten) 1972-4 W. V. Keith, Condominium surveys; A. H. Robinson, International Cartographic Association elects ACSM member as president; J. L. G. Henssen, Some remarks on cadastres in general and some features of the establishment and maintenance of a cadastre, seen in the light of present-day surveying possibilities; D. M. McVay, Electronic range pole; W. F. Johnstone and G. L. Thornton, An individual approach to indepen dent computer survey; R. B. Buckner, Preserving and perpetuating land survey evidence; F. LIngram, The

(NGT) Geodesia | 1974 | | pagina 26