landmeetkundig tekenaar (n.l.f.-examen) landmeettechnicus meetassistent landmeetkundige topografisch"0'"'™"' tekenaar (loi-examen) stedebouwkundig tekenaar (loi-examen) BRUNSVIGA F. H. FLASDIECK leidse onderwijsinstellingen bon staat; W. E. Ronkes, Deil, Provinciale Waterstaat Utrecht; A. Rijsdijk, Dordrecht, Aann.mij. v.h. Fa. L. Timmer; J. H. Thijsen, Ruurlo, Kadaster; J. Timmer man, Dalfsen, Rijkswaterstaat; P. A. M. M. Timmer man, Dalfsen, Rijkswaterstaat; H. J. v. d. Vegt, Dalf sen, Rijkswaterstaat; J. A. G. M. v. d. Wal, Best, Kadaster; H. J. Wassink, Zutphen, Kadaster; N. Wentink, Amersfoort, Gemeente Amersfoort; C. de Witte, Zoutelande, Kadaster. 18 juli tot 30 september Hydrografische tentoonstelling in Maritiem Mu seum Prins Hendrik te Rotterdam. 1924 augustus International Symposium Terrestrial Electromag netic Distance Measurement and Atmospheric Effects on Angular Measurements Royal Institute of Technology, Stockholm. 716 september FIG-Congres. Washington. 1820 September Canadian symposium on Mining surveying and rock deformation measurements Kingston. 2528 September 59. Deutscher Geodatentag Lübeck-Travemünde. 30 September3 oktober Internationaal symposium over informatie syste men, Varna (Bulgarije). 1718 oktober 1974 NVG Congres op de „Flevohof" in oostelijk Flevoland. 22 november Algemene vergadering van de Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde te Arnhem. 2527 november IV Fortbildungkurs für Praktiker des Vermes- sungswesens an der TH Graz (Österreich). 5 december Studiedag Heidemaatschappij in laarbeurscongres- centrum te Utrecht over; 50 jaren Ruilverkaveling en Landinrichting. Handrechenmaschinen bis zu 21 Stellen, auch z.B. Modell 18 RKW (met tekenknop, 18 cijfers en correctieschijfjes in het resultaat register) fabrikneuwertig, Lieferung a mit 1 Jahr Garantie, per Auto sofort lieferbar D 56 WUPPERTAL 2 (BARMEN) FUTTERSTR. 17 - TEL. 0949/2121/55 55 54 Korrespondenz in hollandisch (n.l.f.-examen) loi-examens worden afgenomen onder toezicht van een rijksgecommitteerde De LOI heeft voor deze beroepen moderne, schriftelijke opleidingen. Dat betekent een voorsprong op de vak wereld die zich daarover „nog niet beraden heeft" Dievoorsprong kunt u tot de uwe maken. Stuurvandaag nog de ingevulde bon. Dan sturen wij u onmiddellijk vrijblijvend alle inlichtingen over de opleiding waarvoor u belangstelling hebt. instellingen zonder winstdoel erkend door de Inspectie van het Schriftelijk Onderwijs m.m.v. het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Leiderdorp/Leidsedreef602a overdag, maar óók 's avonds en in het weekend, kunt u telefonisch een studiegids aanvragen: bel (01710) 9 92 55* (m.i.v. 27 september 1974 is het netnummer 071) stuur mij zonder enige verplichting alle informatie over de cursus:, mevr. mej. dhr. straat: woonplaats: 602a uitknippen en als brief of op een briefkaart verzenden 223

(NGT) Geodesia | 1974 | | pagina 19