Gemeente Rotterdam een ervaren landmeetkundig tekenaar Gemeentewerken 2528 september 59. Deutscher Geodatentag Lübeck-Travemünde. 30 september3 oktober Internationaal symposium over informatie syste men, Varna (Bulgarije). 4 oktober Bijeenkomst Nederlandse Vereniging voor Foto- grammetrie (NVF). A. de Waal over: Terres- trische Fotogrammetrie, een Hulpmiddel. Hotel Monopole, Stationsplein, Amersfoort. Aanvang 14.15 uur. 1718 oktober NVG Congres op de „Flevohof" Flevoland. in oostelijk 8 november Bijeenkomst NVF. Verslagen betreffende de door de International Society for Photogramme- try (ISP) belegde Symposia. Hotel Monopole, Stationsplein Amersfoort. Aanvang 14.15 uur. 22 november Algemene vergadering van de Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde te Arnhem. 2527 november IV Fortbildungkurs für Praktiker des Vermes- sungswesens an der TH Graz (Österreich). 5 december Studiedag Heidemaatschappij in Jaarbeurscongres centrum te Utrecht over: 50 jaren Ruilverkaveling en Landinrichting. 13 december Bijeenkomst NVF. Ir. W. Sonnenberg over: kleinschalige kaarteringen. Hotel Monopole, Sta tionsplein, Amersfoort. Aanvang 14.45 uur. Rotterdam vraagt voor deze dienst ten behoeve van: de afdeling Landmeten Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma N.L.F.-tekenaar of daarmede gelijk te stellen opleiding. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Vakaturenummer 413a/0998 Stuur een brief met daarin alle inlichtingen onder ver melding van het desbetreffende vakaturenummer binnen 14 dagen aan de chef Bureau Personeelvoorziening, antwoordnummer 363, Westblaak 220, Rotterdam. Een postzegel op uw enveloppe is niet nodig. 255

(NGT) Geodesia | 1974 | | pagina 19