lijkheden van de grond in gebieden met natuurbeheer; H. A. van Kleef en Th. J. Linthorst, Enkele aspecten van de uitvoering bij de inrichting van de Eilands polder tot vogelreservaat. Okt. Nov. '73 Dr. C. van den Berg, Ontwikkelingen in het onder zoek van de landinrichting; Prof. Ir. C. Bijkerk, Ont wikkelingen in het onderzoek van de landinrichting: projectstudies; Dr. Ch. A. P. Takes, Het „Internatio nal Institute for Land Reclamation and Improvement" (ILRI) en zijn activiteiten; lr. A. L. M. van Wijk, De extra bezandingsdikte nodig voor tijdelijke berging van water in de toplaag van sport- en recreatie terreinen. Dec. Jan. '74 Ir. H. van Wijngaarden, Waterstaatkundige aspecten van de afsluiting van de Lauwerszee; Ir. B. Poppens, De inrichting van de afgesloten Lauwerszee; Ir. J. Klok, Cultuurtechnische problemen in de Kleibouw- streek; Ing. R. J. Bos, Een databank voor de onder zoeker. Febr. Mrt. '74 Ir. J. M. Koopman, Landinrichting en ruilverkave ling; lr. C. Jonker, Asfaltering op nog niet verharde zandcementstabilisatie; Ing. J. J. Geluk en lr. G. den Hoedt, Grondstabilisatie met velvormige materialen; Ing. S. Kouwenhoven, De bouw van de gemalen „Swarte Harne" en „Ropta" in het noordwesten van Friesland aan de Waddenzee; Ing. W. C. A. van der Knaap, Een maximum- en minimumgrondwaterstands- meter; Ing. P. Bieijenberg, Verlaging van kosten bij aanleg en onderhoud van groenvoorzieningen. April Mei '74 Ir. K. Mohrmann, Enkele aspecten van de maat schappelijke ontwikkeling in Noord-Limburg in de periode 19331973; W. Dielissen, Het opnemen en verwerken van gegevens ter bepaling van de kosten van onderhoud van waterlossingen: lr. K. S. Voetberg en K. Rijniersce, Berekening van de maaiveldsdaling; H. W. Montagne M.Sc., Ing. G. van Roe kei en P. P. J. Versteegh, Meting van de verzadigde waterdoor- latendheid van de grond m.b.v. grote ringmonsters. Tijdschrift Koninklijke Nederlandsche Heide Maat schappij 1974 - 6 Van der Geld, Vestiging Woudrichem; Vossen, De woonomgeving V. Beter een speelplaats dan een vuil nisbelt; Visscher, Kamduinen. 1974 - 7/8 Migo, Op de grote, stille heide v. d. Laan, Ruil verkaveling „Linde Zuid"; Vossen, De woonomgeving VI. Ideeën overdragen op anderen. 1974 - 9 Visscher, De Nederlandse Ardennen; Vossen, De woonomgeving VII. Inspraak omzetten in daden. 1974 -10 Sonneveld, De positie van de Heidemaatschappij van daag. 50 Österreichische Zeitschrift für Vermessungswesen und Photogrammetrie 1974 -1 Peters, Absolute und relative Genauigkeit beim Mes sen; Brandstiitter, Die Richtungsgenauigkeit von Penta- prismen; Gerstbach, Astronomische Ortsbestimmung mit dem Prismenastrolato; Zeger, Polygonziige mit Zwischenorientierungen. Surveying and Mapping (Verenigde Staten) 1974 - 2 Fischer, Is the astrogeodetic approach in geodesy obsolete?; Colwell, Some significant elements in the new remote sensing panorama; Stoughton, The first method to adjust a traverse based on statistical considerations; Thompson, The Tit function; Batter- man Jr., Legislating corner perpetuation. Stedebouw en volkshuisvesting 1974-5 S. E. Pronk, Stedelijke gebieden en economische schaalvergroting; F. M. Maas, De landelijke gebieden; P. Kessier, Oriënteringsnota R.O. Bijdrage tot een kritische doorlichting; A. A. M. van den Berg, Schip hol - Stad; F. L. Bussink, e.a., Korte commentaren op het rapport: Naar een wet op de stadsvernieuwing; P. L. Klooster, De functionele hiërarchie, een min of meer autocratisch model voor winkelplanning; J. Buursink, Naschrift op artikel dr. Klooster; Het Colloquium Vervoersplanologisch Speurwerk. 1974-6 Jan van Eist, Ruimtelijke planning en modelgebruik; P. J. Hagen, Hoe maagdelijk is de grond waarop Almere gebouwd wordt?; Studiedagrapport: Naar een wet op de stadsvernieuwing; J. H. Engel, Het juridisch instrumentarium van het voorontwerp van de wet op de stadsvernieuwing; W. H. ANuy, Taak en mogelijkheden van de grote stad op het terrein van de stadsvernieuwing; M. J. Danz en W. Th. L. van Wetten, Wonen en gezondheid; P. P. J. Houben, Gezondheidsraad. Advies inzake medisch-hygiënische aspecten van het wonen in hoogbouw. 1974-7/8 R. J. I. M. van der Ham, Het landschapsbeeld in de ruimtelijke ordening; A. Kleijn, Een nieuwe mythe; Willem Wissing, Integratie en segregatie in stedelijk grondgebruik en stedelijke aktiviteiten; Peter Ghijsen, Een alternatief model voor de Nieuwe Voorschriften en Wenken; T. R. Seinstra, Planschade in de prak tijk; U. G. Schilthuis, Enkele aantekeningen betref fende planschade; Paul Kessier, Kanttekeningen bij „Afscheid van doorstromingsland", de bestemming van onze kerngebieden. 1974 - 9 L. Giebels, Nationale en regionale doelstellingen van het verstedelijkingsbeleid; II. Priemus, De invloed van de eigendomsverhoudingen met betrekking tot grond en woningen op de differentiatie in woning typen en de ontwikkeling van de stedelijke structuren; G. P. Hoefnagels, Menselijke maat en wonen, een interactionele benadering; P. H. Smit, Spelgebruik in de planning; H. ter Heide e.a., Aspecten van het ver- stedelijkingsproces; uitgangspunten van de vooruit berekening van de bevolkingsverdeling over de ker nen.

(NGT) Geodesia | 1975 | | pagina 26