LANDMEETKUNDIG TEKENAAR KAARTTEKENAAR Gegeven: Cirkelboog AB raakt de zuidgrens in A en heeft in B dezelfde raaklijn als cirkelboog BX. Het punt X is het raakpunt van cirkelboog BX aan de westgrens. De stralen van de cirkel bogen AB en BX zijn niet gelijk. Gevraagd te berekenen: a. de grootte van het perceel 1971; b. het meetgetal bij X. Beschrijvende opgave Tijd: \x/2 uur Kies een van de twee volgende opgaven. 1. Behandel in een opstel: a. De verkrijging van onroerend goed door middel van onteige ning en de kadastrale toepassing daarvan, b. Het begrip redres aanwijzing, met inbegrip van de kadastrale toepassing. 2. Maak een opstel over het volgende onder werp: Nadat een ruilverkaveling in uitvoering is genomen wordt overgegaan tot het uitvoeren van de eerste schatting, het verzamelen van gegevens betreffende eigendom en andere zake lijke rechten en het uitvoeren van de pacht- registratie. Behandel de wijze waarop de resul taten van deze aktiviteiten worden verkregen, hoe ze worden verwerkt en waartoe ze dienen. Kaartering Tijd: 3 uur Verzocht werd met behulp van de veldwerken Reewijk de hulpkaart te maken, waartoe een kopie van het bijblad Reewijk A. 3 was bijge voegd. Daarnaast werd verzocht het veldwerk af te werken. Waar nodig mocht het plan wor den geredressseerd. Metingstukken Gevraagd werd uit verstrekte gegevens een staat nr. 75 op te maken, met volledige afwer king van de bijlagen. Grootteberekening (dui delijk aan te geven op welke wijze deze is verricht) en verwijzingsberekeningen over te leggen. landmeetkundig tekenaar INGENIEURSBUREAU BV GEMEENTE DOETINCHEM Bij de dienst van openbare werken wordt gevraagd een die zal worden belast met het zelfstan dig verrichten van alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden in de binnendienst. Vereisten: diploma C.T.O. en/of N.L.F.-teke naar, alsmede enige praktische ervaring. Aanstelling zal afhankelijk van opleiding, leef tijd en ervaring geschieden in een der teke naarsrangen; Salarisgrenzen: tekenaar-B van 1275,tot 1814,p. m.; tekenaar-A van f 1452,tot f 2022,p. m.; exclusief de toelage ingevolge de Machti gingswet. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Bij het verkrijgen van woon ruimte zal zo nodig medewerking worden ver leend. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschij nen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders, Stadhuis van de gemeente Doetinchem. Ons bureau is gespecialiseerd in de veld- en tekenwerkzaamheden t.b.v. de leidingenregi stratie en de verzorging van de daarbij be horende landmeetkundige aktiviteiten. Ter versterking van deze afdelingen zoeken wij op korte termijn: een LANDMEETKUNDIG TEKENAAR, bij voorkeur NLF-gediplomeerd, alsmede een KAARTTEKENAAR. Ook moge lijkheden voor technische tekenaars tot ver dere opleiding in dit vak. Dit is een job, waarin U kunt meegroeien met ons bureau, met een meer dan aantrekkelijk salaris, mogelijkheid tot opname in pensioen fonds en een goed werkklimaat. Freelance en part-time dienstverband mogelijk. Sollicitaties schriftelijk of tel. te richten aan de directie. Oudegracht 197 Utrecht, tel. 030-3185 90 73

(NGT) Geodesia | 1975 | | pagina 17