Chef sector landmeten Landmeetkundig medewerker GEMEENTE HUIZEN (NH) De gemeente Huizen (N.-H.) is één van de snelgroeiende gemeenten in Nederland. In de periode 1974 tot en met 1980 zullen er 3.500 woningen gebouwd worden, waardoor het inwonertal zal stijgen tot ca. 40.000 Voor de afdeling weg- en waterbouw betekent dit een enorme hoeveelheid werk. Deels voor uitbreiding, deels voor vervanging wordt gevraagd een (vacature nr. 58) De functionaris ressorteert onder de chef van de afdeling weg- en waterbouw. Taak leiding geven en coördineren van de werkzaam heden van de binnendienst en de buitendienst Eisen vakopleiding op H.T.S.-niveau ruime ervaring op landmeet kundig gebied goede schriftelijke en monde linge uitdrukkingsvaardigheid leidinggevende kwaliteiten. verzamelen, vervaardigen, bijhouden, opslaan en verstrekken van gegevens voor de aanleg van (weg- en waterbouwkundige projecten verrichten van werkzaamheden verband houden de met de meetkundige grondslag; de maatvoe ring en verkaveling van nieuwe bestemmings plannen. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. De kandidaten die aan een dergelijk onderzoek hebben deelgenomen worden in de gelegenheid gesteld van het uit gebrachte advies kennis te nemen. Benoeming geschiedt in de rang van technisch ambte naar a of technisch hoofdambtenaar (max 2621,resp. 2972,excl. 45,toel. machtigingswet). Tevens wordt gevraagd een ERVAREN (vacature nr. 45) BUITENDIENST De functionaris ressorteert onder de chef sector landmeten en wordt geassisteerd door een tweetal meetassistenten. Taak alle voorkomende oprtiefings- en uitzetwerkzaamheden. Eisen diploma P.B.N.A. landmeettechnicus N.L.F. technicus of gelijkwaardige opleiding ruime ervaring in de buitendienst. De benoeming geschiedt in de rang van opzichter of opzichter a (max. 1814,resp. 2074,excl. 45,toel. machtigingswet). Bij het zoeken naar een eengezinswoning zal medewerking worden verleend. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad onder vermelding van het vacature-nummer (62-58 of 62-45) richten aan burgemeester en wethouders van Huizen (N.-H.).

(NGT) Geodesia | 1975 | | pagina 20