landmeetkundige landmeetkundig rekenaar tekenaar Heidemij Nederland BV, behorende tot de Heidemij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cul tuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bosbouwkun dige projecten. Zij vraagt voor haar Technisch Bureau te Haarlem een 135 30 mei 1975 NVG-Studiedag „Plaatsbepalingssystemen in de mariene geodesie" en aansluitend Algemene Le denvergadering. Aula T.H., Mekelweg, Delft. 10 juni 1975 Excursie Koninklijke Nederlandse Heidemaat schappij. 25 augustus6 september 1975 XVIth General Assembly of the UGGI te Gre noble. 813 september 1975 Photogrammetrische Woche, Stuttgart. 24 september2 oktober 1975 Tentoonstelling „Het Instrument" in RAI-Gebouw te Amsterdam. 23—24 oktober 1975 NGL-congres. 2428 november 1975 Landmeetkundig Gezelschap „Snellius" 7e Lus trum. Zijn taken zijn o.a. het verrichten van kadastrale, deformatie- tachy- metrische en veelhoeksmetingen, het traceren van wegen en waterlo pen en het naverkennen m.b.v. luchtfoto's. Vereiste opleiding: N.L.F.-landmeetkundige of vergelijkbaar niveau. En een Zijn werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitwerken van tachymetr:- sche opnamen, kadastrale metingen, polygoneren en het berekenen van coördinaten. Vereiste opleiding: N.L.F.-iandmeetkundigtekenaar of C.T.O. Schriftelijke sollicitaties gaarne voorzien van een recente pasfoto en met vermelding van vacaturenummer 0138 kunt u richten aan de Dienst Sociale Zaken, afdeling Werving en Selectie, Lovinklaan 1 te Arnhem. adviseur/ontwerper/partner/uitvoerder/beheerder

(NGT) Geodesia | 1975 | | pagina 23