RES 1975 Lunch In verband met grote drukte tijdens de lunchpauze in de restaurants van het Congrescentrum en in de naaste omgeving, is het aan te raden deel te nemen aan een koffietafel-buffet in de foyer van het Congrescentrum. Op donderdag nemen ook de dames deel aan deze koffietafel. Kosten van deel name 7,50 per lunch voor bovengenoemde leden en abonnees. Voor overige deelnemers 11,50 per lunch. Avond- Leden van de bij het N.G.L. aangesloten verenigingen, alsmede zij die een programma persoonlijk abonnement hebben op Geodesia, kunnen met hun dames deelnemen aan een groots opgezet avondprogramma. Aperitief in de Ame rican Bar en Restaurant Longchamp; diner-dansant met orkest Joop Rey nolds en zang van Detty Cassoli. De sterk gereduceerde prijs per deelname is 15,00 per persoon. Dames Voor de dames van bovengenoemde leden en de dames van de abonnees programma op Geodesia, is een uitgebreid programma samengesteld. donderdag 23 oktober: bijwoning van de opening van het congres, „Monumenten', lezing met dia's door Mr. F. F. X. Cerutti van de gemeen te Utrecht, gemeenschappelijke lunch met de deelnemers van het congres in de foyer, Bezoek aan het Nederlands goud-, zilver- en klokkenmuseum en het Nationaal Museum Van speeldoos tot pierement. vrijdag 24 oktober bezoek radiostudio's te Hilversum, lunch in restaurant „Kastanjehof" te Lage Vuursche. Kosten van deelname inclusief lunch, koffie, thee etc. 7,50 per dag. Reductie N.S. Voor het reizen per trein kan een reductie worden verkregen van 10 tot 30%, afhankelijk van de afstand. Toezending geschiedt na opgave op de aanmeldingskaart. Aanmelding Aanmelding kan geschieden door inzending van bijgevoegde aanmeldings kaart vóór 15 september a.s. en gelijktijdige betaling van het deelnemings- geld op girorekening nummer 111 05 63 t.n.v. penningmeester Congrescom missie N.G.L. te Vaassen. Op één kaart kan slechts één aanmelding plaatsvinden. Meerdere aanmeldingskaarten kunnen worden aangevraagd bij één van onderstaande adressen. Het volledige programma (tevens bewijs van toe gang) wordt alle deelnemers in de eerste week van oktober toegezonden. De Congres- Ing. B. H. W. Benda, Roer 1, Zwolle. Telefoon 05200-35315. commissie Nieboer, Pippelingstraat 3, Eindhoven. Telefoon 040-411031. Ing. C. IJsendoorn, De Veldkamp 21, Vaassen. Telefoon 05788-2485.

(NGT) Geodesia | 1975 | | pagina 17