.dl# Gemeente mss Rotterdam landmeetkundig h.t.s.'er Gemeentewerken Reeds enige jaren werkt de afdeling Landmeten van deze dienst in S.O.A.G.-verband (Stichting tot Ontwikkeling van de Automatisering bij de Gemeenten) mee aan de ontwikkeling van deelsystemen van het Vastgoedsysteem. Naast medewerking in de ontwikkeling zal de afdeling binnen afzienbare tijd ook worden ingeschakeld bij de invoering van bepaalde geautomatiseerde (sub-)systemen. Thans bestaat behoefte aan een die als materiedeskundige het bestaande team zal aanvullen. Het werkterrein heeft betrekking op de vervaardiging van topografische kaarten, leidingen registreren, de behande ling van kadastrale informatie, etc. Al naar gelang zijn persoonlijke aanleg en de fase waarin de werkzaamheden van de afdeling verkeren, kan hij worden belast met: - ontwerpwerkzaamheden - het begeleiden van proeven - het opstellen van verslagen en rapporten - dokumentatie - het geven van instrukties - het begeleiden van de invoering van (sub-)systemen. Vereisten: - goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen - het vermogen om in teamverband te werken - redaktionele vaardigheid - inventiviteit. Kadastrale ervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd: cirka 30 jaar. Het salaris tot maximaal f 2.676,- per maand (exclusief toelage f 45,-) is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer ir. R.J. Rienks, chef van de afdeling Landmeten, telefoon 010-139140, toestel 445. Vakaturenummer 313/0998 Stuur een brief met daarin alle inlichtingen onder ver melding van het vakaturenummer binnen 14 dagen aan: hoofd Bureau Personeel voorziening, antwoordnummer 363, Westblaak 220, Rotterdam. Een postzegel op uw enveloppe is niet nodig. 194

(NGT) Geodesia | 1975 | | pagina 26