landmeetkundig tekenaar M) wam i@G mgjO uD@[FQ©[ji)Ü( QÖOGDl ABONNEMENTSPRIJZEN GEODESIA De abonnementsprijzen van Geodesia zijn ge durende drie jaren onveranderd gebleven. In verband met de stijgende drukkosten, PTT-ta- rieven en papierprijzen, is het noodzakelijk de abonnementsprijzen met ingang van 1 januari 1976 aan te passen. Het spijt ons u deze hogere tarieven te moeten voorleggen, maar wij hopen dat onze lezers be grip voor deze noodzakelijke maatregel kun nen opbrengen. De nieuwe tarieven zullen be dragen vrije abonnees (niet verenigingsleden) 30, per jaar; buitenland (uitgezonderd België) 40,per jaar; luchtpost 50,per jaar; 65-plussers, studenten TH en HTS 21,— per jaar; België 35,per jaar; losse nummers 5,-. Voor abonnementen, die na 1 januari ingaan, wordt een abonnementsprijs berekend van 4,per in de lopende jaargang nog ver schijnende nummers. Betaling abonnements geld: door storting op girorekening 223150 ten name van de penningmeester van het NGL, Sniedersstraat 1 te Vught of door overschrij ving op bankrekeningnummer 5457-16195 van het Nederlands Genootschap voor Landmeet kunde bij de Algemene Bank Nederland NV, bijkantoor Surinameplein 27 te Amsterdam. gemeente gouda dienst openbare werken Bij de afdeling landmeetkunde van de dienst openbare werken wordt gevraagd een: het vervaardigen van grootschalige kaarten zowel uit terrestrische metingen als uit fotogrammetrische opnamen; het uitvoeren van alle voorkomende landmeetkundige berekeningen; het verrichten van overige tekenkamer en archief werkzaamheden. C.T.O. opleiding of diploma landmeetkundig tekenaar N.L.F. salariëring naar bekwaamheid en ervaring in één der tekenaarsrangen. Schriftelijke sollicitaties bij de directeur van de dienst openbare werken, postbus 148 te Gouda, onder vermelding van „sollicitatie" op de enveloppe. 154/OW 269 I-]— ri r~L Taak Eisen Bezoldiging:

(NGT) Geodesia | 1975 | | pagina 21