DE KONINGH BV geodetische apparatuur theorie der Elastizitat fester Körper und die Ausbrei- tung elastischer Wellen in ihnen. Mongelli, Loddo, The present state of geothermal investigations in Italy. Miircz, Atmospheric electric potential gradient fol lowing extreme events in ionospheric absorption. Rijkswaterstaat Communications No. 20 Springer, Huizinga, The road-picture as a touchstone for the threedimensional design of roads. No. 21 Koster, Push tows in canals. Cultuurtechnisch Tijdschrift Februari Maart 1975 Schothorst, Het zakkingsproces bij opgespoten veen- depots. Deelman, De ontzilting van de drooggevallen zandgronden in het Grevelingenbekken t/m voorjaar 1973. Kerstens, Het recreatieve gebruik van fiets paden. De Jong, Zandvangmatten als talud- en bodem bekleding voor waterlopen. April Mei 1975 Van der Haven, Van een oud waterschap en een nieuwe taak. Boels, Wind, Oogstproblemen in het na jaar 1974 in verband met onvolkomenheden in bodem- en ontwateringstoestand. Koopmans, Soer, Numerieke oplossing voor tweedimensionale grond waterstromingen. Van Kleef, Mogelijkheden voor het ontwikkelen van een model van hydraulisch grond verzet. Juni Juli 1975 Reinds, Van Hemert, Bedrijfseconomische gevolgen van beperkingen op de exploitatiemogelijkheden van grasland in natuurgebieden. De Jong, Facetten van kwantitatieve waterbeheersingsplannen III. Bufferen en bergen als alternatief voor afvoeren. Allgemeine Vermessungs-Nachrichten 1975 - 6 Konecny, Photogrammetrische Aspekte bei der Aus- wertung von Aufnahmen der Erderkundungssatelliten. Tarczy-Hornocli, Weiteres zur Ausgleichung des Bo- genschnittes als gewogenes arithmetisches Mittel. Roesier, Die Methode der kleinsten Quadrate und der gefahrliche Kreis, ein interessanter Zusammen- hang. Schmitt, Optimaler Schnittwinkel der Bestim- mungsstrecken beim einfachen Bogenschnitt. Kann- gieser, Schuhr, Berechnung einer Wahrscheinlichkeits- ellipse. 1975-7 Habenicht, Beitrag des Vermessungswesens in der Entwicklungspolitik. Nittinger, Das deutsche Vermes- sungswesen als ein Instrument für die Förderung des wirtschaftlichen und sozialen Fortschritts. Blaschke, Über die Konzeption von Vermessungsprojekten in der Entwicklungshilfe. Konecny, Der Einsatz der Photogrammetrie für die Aufgaben der Entwicklungs hilfe. Au, Zur vermessungstechnischen Ausbildung auslandischer Krafte. 1975 -7/8 Rinner, Neue Aspekte der Hochschulausbildung in der Geodiisie. Aeschlimann, Der neue Skalentheodolit Kern KL-S. Hasse, Genauigkeitsuntersuchungen zu Justierverfahren für Nivellierinstrumente. Reiser, Die Messung kleiner Neigungen und Neigungsanderun- gen. Tiemann, Planungswertausgleich und Probleme der Wertermittlung. Gerardy, Mickel, Tiemann, Zur Ermittlung von Grundstückwerten. Kartografisch Tijdschrift 1975 -1 Piket, Van Kartografische Sectie (1958) tot Neder landse Vereniging voor Kartografie (1975). Sijmons, Kartografische produktie in Nederland, economisch bezien. Piket, Een nieuw topografisch kaartblad 16 Oost Steenwijk. Terreininventarisatie 1972, land schapsbalans 19621972. Karssen, Kleurproefsyste men zonder drukpers. Stcdebouw en Volkshuisvesting 1975 - 6 Udo de Haes, Nationale landschapsparken en het groeiend autoverkeer. Het E-milieu onder de loep; verslag SPO-vergadering 26 september 1974, Al- brechts, De factor tijd: een bepalend element voor de structuur van het planningsproces. Buissink, Planolo gisch Studiecentrum TNO, kort jaarverslag 1974. Slagmolen, Een kanttekening bij „De personenauto in cijfers". Launspach, Architektuur als massa medium. Wisselink, Dynamisch calculeren van baten en lasten"; een reactie op het artikel van Hübner en Treep in S V 1975- 1. 1975 - 7 Ganzevles, Van Genugten, Linden, Enige beschou wingen over procesplanning. Leeflang, Scenario's ten behoeve van de verstedelijkingsnota. Beke-Vogelaar, Clement, De Groot, Maas, Modellen als hulpmiddel bij planning. Kreukels, Stuurmethoden in de plan ning. Voogd, Planevaluatie; een noodzakelijke voor waarde bij het werken met alternatieven. Drewe, Methoden in en van het ruimtelijk beleidsproces „uit de kunst". Rapport Werkgroep Versnelling Procedure. Launspach, Uitbuiting en de stad. Richtlijnen voor stads- en dorpsherstel. SIMON STEVINWEG 48 POSTBUS 347 ARNHEM HOLLAND TELEFOON 085-62 9019 TELEX 45830 INSKO Ruim70 jaareen begrip op het gebied van serviceverlening. Een naam die moderne kwaliteitsinstrumenten garandeert. die tegen een stootje kan en ook bij windkracht 7 nog het juiste meet resultaat aangeeft. Een normale zaak voor landmeters die reeds met een Sokkisha automatisch waterpasinstrument werken. Een openba ring voor diegenen die voor het eerst hiermee kennismaken. Vraag vrijblijvend demonstratie. Tevens kunt u dan worden voorgelicht over ons totale programma, o.a. de nieuwe kompakte afstandsmeter van AGA, de Geodimeter 12. 271

(NGT) Geodesia | 1975 | | pagina 23