landmeetkunde fotogrammetrie hydrografie kartografie ingenieursbureau 'oranjewoud' bv stellung. Thompson, Surveying and mapping in the year 2000. Weber, Datenstrukturen fiir topographi- sche Datenbanken. Tijdschrift der Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij Augustus 1975 Groot, De functie van het platteland in relatie tot de stad. N.V. Heidemaatschappij Beheer, Verslag over het jaar 1974. Dijkhuizen, Een toekomst voor ons verleden VII. Goedereede bewaarde het goede en wil leven. Van Wijk, De woonomgeving XIV. Kla- rendal: neer- en opgang van een honderdjarige. Vis- scher, Breuktreden. September 1975 Dijkhuizen, Een toekomst voor ons verleden VIII. Schermer: een stuk Holland als levend monument. Schut, Milieu in beton. Hooper kamp, Valkenburg, Verhoek, Inzaai struikheide. Kruijssen, Natuurstudie centrum Jan Vriends officieel geopend. Bekendam, Het kiemgedrag van heide-zaad (Callune) II. Gewij zigde ruilverkavelingswet in werking. Forum 1975 -3 Oldenstadt, Das Berufsrecht des öffentliche bestellten Vermessungsingenieurs unter europaischen Aspekten. Simon, Die Aufgabe der Ingenieurvermessung ihre Bedeutung fiir Wirtschaft und Technik. Schumann, Geodasie beim neuzeitlichen Strassenbau. Clasen, Zur Erage der Zustimmung der Grundstiickseigentiimer und Inhaber grundstücksgleicher Rechte zur Ab- markung. Östcrrcichische Zeitschrift fiir Vermessungswesen und Photogrammetrie 1975 -1 Hrbek, Vermessungsgesetz novelliert. Bauer, Zur gra- vimetrischen Bestimmung von Trennflachen der Dichte im Gebirge. Otepka, Untersuchung über die Einsatzmöglichkeit der Blockausgleichung in Öster- reich. Wagensommerer, Zur Lösung des ebenen Rück- wartsschnittes mit Hilfe elektronischer Rechner. Der Vermessungsingenieur 1975 -4 Kosters, Meridianweiser Typ MW 50a der Westfali- schen Berggewerkschafskasse Bochum. Schmidt, Lö sung von Orientierungsaufgaben mit Vermessungs- kreiseln. Hartkopf, Vergleichsmessungen mit moder nen Vermessungskreiseln. Kiinzer, Ingenieurtechni- scher Einsatz des Vermessungskreisels beim Tunnel- bau. 1975 -5 Nentwig, Der Einsatz eines Digitalisierungsgerates beim Hessischen Landesvermessungsamt. Peters, Kern, Eine einfache Methode zur Kontrolle der Achsen von Digitalisierungsgeriiten. Meisenheimer, Bericht über die Fachausstellung im Rahmen der 3. Geodati- schen Woche 1975 in Köln. Werner, Einschneiden einer Schnurgerüstes mit dem Reg Elta I4/Eltac. Schön, Hertel, Photogrammetrische Messung von Im- perfektionen an Stahlbrücken. Cultuurtechnisch Tijdschrift Aug. Sept. 1975 Ter Brugge, 40 jaar Cultuurtechnische Dienst en de ruilverkaveling. Smits, De Waterbeheersing ten be hoeve van de landbouw. Van Bree, Goesinnen, De ontsluiting van het platteland. Boogaert, De Stichting Beheer Landbouwgronden in het teken van de cul tuurtechniek. Van Lent, Cultuurtechnische Dienst en Kadaster. Benthem, Natuur en Landschap in de ruil verkavelingen. Oosterbaan, De Cultuurtechnische Dienst en het onderzoek. Wassenaar, Ruilverkaveling, een goede zaak. Stedebouw Volkshuisvesting 1975 - 9 Zijderveld, Bijl, Hanou, Spoelstra, Beschermde stads en dorpsgezichten. Van Alphen de Veer, De bescher ming van stads- en dorpsgezichten. Wijers, Het onderzoek Midden Randstad, samenvatting en pers pectief. Ven den Kerkhoff, Zwolle-zuid, een stap over grenzen. Launspach, Overleg met het mes op tafel. Studiebijeenkomst over Ruimtelijke Planningsmodel len Midden Randstad. Nederlands Geodetisch Tijdschrift 1975 -6 Quee, Automatisering in puntsbepaling en kartografie bij de Nederlandse Spoorwegen. Rietveld, Iets over digitale kaartvervaardiging bij de Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat. Waalewijn, Honderd jaar nauwkeurigheidswaterpassing. 1975 -7 Langeraar, Geodetisch werk op zee, in het bijzonder hydrografie. Kröll, Automatisering bij Hansa Luft- bild, Munster. 1975 - 8 v. d. Wal, De plaatsbepaling van R.W.S.-metingen op de Noordzee. Heerenveen, Koningin Wilhelminaweg 11Tel. 05130-31415 Stadskanaal, Brummelkant 27, Tel. 05990-2155 Assen, Emmastraat 11, Tel. 05920-13666 Apeldoorn, Langeweg 9, Tel. 055-214935 Halfweg, Bauduinlaan 31, Tel. 02907-3135 Oosterhout, Beneluxweg 7, Tel. 01620-25953 Weert, Parallelweg 6, Tel. 04950-37572 300

(NGT) Geodesia | 1975 | | pagina 24