izoetermeer landmeetkundig medewerker een tekenaar gemeente zoetermeer dorpsstraat 10 zoetermeer telefoon (079) 169966 zoetermeer. een bedrijvige woon- en werkstad in de randstad met een vriendelijke dorpkern en modern opgezette, leefbare woonwijken welke een uiterst gevarieerd karakter hebben, met diverse recreatie-mogelijkheden en snelle verbindingen naar alle richtingen, zoetermeer is nog in volle ontwikkeling, zal in korte tijd uitgroeien tot een belangrijke stad met ca. 100.000 inwo ners. om deze snelle groei op verant woorde wijze het hoofd te kunnen bieden zal ook de gemeente zoetermeer haar afdelingen dienen te versterken. bij de afdeling landmeten van het grond bedrijf van deze snel groeiende gemeente is Op zeer korte termijn plaats voor een die zal worden belast met het uitzetten van tracé's voor o.a. kabels en leidingen de controle op de naleving van de verstrekte maatvoering vereist het bezit van het diploma h.t.s. of een gelijkwaardige opleiding ervaring in een overeenkomstige functie strekt tot aanbeveling salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 2.471,bruto per maand. die zal worden belast met het intekenen van het kabel- en leidingennet in de nieuwe uitbrei dingsplannen het registreren van reeds gelegde kabels en leidingen vereist: het bezit van het diploma m.t.s. weg- en waterbouw of een gelijk waardige opleiding enige ervaring met betrekking tot genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling, salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring tot f 2.011,bruto per maand, sollicitaties onder vermelding van de functie waarnaar wordt gesolliciteerd binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders van zoetermeer. 302

(NGT) Geodesia | 1975 | | pagina 26