tekenaar a gemeente arnhem 'A Al AA dienst van gemeentewerken vraagt tekenaar jss A Bij de dienst Gemeente werken ZAANSTAD is plaats voor een op de afdeling Landme ten/kadastervan de Hoofd afdeling Stadsontwikke ling. Tot de taak van deze medewerker, die ondergeschikt is aan de chef van de afdeling Landmeten/kadaster, behoort onder meer het kartografisch tekenen met daartoe geëigende instrumen ten, waaronder ruitenmal en piquoir, steekpasser en transver- saalschaal of poolkoördinatograaf; het karteren van vaste punten, waarvan de koördinaten zijn gegeven en van hulppunten, waarvan de koördinaten vooraf zijn berekend; het maken van overdrachtstekeningen met vermelding van ka dastrale gegevens en oppervlakten; het intekenen en uitrekenen van waterpassingen; het assisteren aan de balie bij het verschaffen van kadastrale gegevens. Voor deze funktie gelden als vereisten: een ontwik keling op LTS- of MAVO- 4 (met wis- en natuur- kundej-niveau, alsmede het bezit van het diploma Cartografisch tekenaar, NLF, PBNA of LOI. Het salaris dat kan wor den geboden, bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring 1.394,— tot 2.011, bruto per maand. Beneden de leeftijd van 21 jaar vindt op het salaris jeugdaftrek plaats. De vakantietoelage be draagt 7,8% van het bruto jaarsalaris. De gemeente Zaanstad is aangesloten bij het IZA. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatiebrief binnen 14 dagen na heden te zenden aan het College van burgemeester en wethouders van Zaanstad, Postbus 1400 te Zaandam, on der duidelijke vermelding van funktienummer 2.2.26. voor de tekenkamer van de Landmeetkundige Afdeling. Vereisttekenervaring en het bezit van of studie voor een landmeet kundig diploma (C.T.O. of P.B.N.A.). Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in een van de tekenaarsrangen; salarisgrenzen van 1.350,tot 2.011,bruto per maand. De gemeente kent uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals een welvaartsvast pensioen, een gunstige ziektekostenregeling (I.Z.A.) en de mogelijkheid van een vast dienstverband. Hebt u belangstelling voor deze functie, zendt u dan binnen twee weken een sollicitatie brief met vermelding van vacaturenummer 162/46 aan de directeur van de Centrale dienst personeelszaken, Koningstraat 38, Arnhem. 33

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 35