landmeter landmeetkundig tekenaar GEMEENTE HOENSBROEK Bij de dienst gemeentewerken en -bedrijven kunnen worden ge plaatst Vereisthet diploma HTS-landmeetkunde of een daaraan gelijkwaardige op leiding, alsmede een ruime praktische ervaring in zowel binnen- als buitendienst; Benoeming tijdelijk, met een proeftijd van minimaal 1 jaar, waarna, uiteraard bij gebleken geschiktheid, aanstelling in vaste dienst zal geschieden; benoeming in vaste dienst is direct mogelijk indien de sollicitant elders reeds in vaste dienst werkzaam is. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring in de rang van tech nisch hoofdambtenaar tussen 2766,en 3263,bruto per maand, met uitloopmogelijkheid in de rang van technisch hoofd ambtenaar A (maximum 3720, Vereisthet diploma C.T.O. of landmeetkundig tekenaar N.L.F. of een daar aan gelijkwaardige opleiding; voorts dient de sollicitant over ervaring te beschikken en in staat te zijn alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden in de binnendienst te verrichten. Benoeming tijdelijk, met een proeftijd van minimaal 1 jaar, waarna, uiteraard bij gebleken geschiktheid, aanstelling in vaste dienst zal geschieden; benoeming in vaste dienst is direct mogelijk indien de sollicitant elders reeds in vaste dienst werkzaam is. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring in de rang van teke naar A tussen 2011,en 2351,bruto per maand (promotie mogelijkheid is nog aanwezig). De gemeentelijke rechtspositieregelingen, zoals verplaatsingskosten-, IZA-, spaar- en stu dietoelageregeling, zijn van toepassing. Aan de toewijzing van een woning zal eventueel medewerking worden verleend.

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 39