gemeente uithoorn landmeetkundig tekenaar De scriptie is uitgegeven door het Laborato rium voor Geodesie van de Technische Hoge school, Thijsseweg 11 te Delft. G. E. Probleemoplossen, door Ir. R. van der Schans. Dit boekje is speciaal geschreven om als stu diebegeleiding te dienen voor de eerstejaars studenten in de geodesie. In het eerste hoofd stuk is een analyse van de huidige beroepsuit- oefening door de ingenieur uitgewerkt, met een prognose van de toekomstige beroepsuitoefe ning. Daarna volgt in de volgende hoofdstuk ken de behandeling van het probleemoplos singsproces. Hoe dit proces verloopt kan wor den weergegeven in een schema. Dit schema is op veel probleemstellingen toe passelijk waarvan er een aantal uitvoerig wor den behandeld. De publicatie is verzorgd door het Laborato rium voor Geodesie, Technische Hogeschool Delft. Toedelen door ordenen, Aanvullingen en com mentaar op „Toedelen door ordenen", Waar- defuncties voor de toedeling en Waardefunctie en doelstelling in het toedelingsproces, door Ir. R. van der Schans. De vier publicaties van de schrijver over de automatisering van de toedeling in de ruilver kaveling zijn gebundeld uitgegeven door het Laboratorium voor Geodesie te Delft. De eerste publicatie „Toedelen door ordenen" (NGT 1971-7) behandelt de mogelijkheid om WAARNEMING 8ESCHR.OVING Bij de afdeling landmeten van de dienst van openbare werken kan op korte termijn worden geplaatst een ervaren voor het verrichten van alle voorkomende kaarteerwerkzaamheden; de vervaardiging van situatietekeningen en tekeningen ten behoeve van grondzaken. Het diploma landmeetkundig tekenaar N.L.F., of vergevorderde studie hiervoor dan wel een C.T.O.-opleiding is vereist, het bezit van het diploma adspirant-landmeetkundige P.B.N.A. gewenst. Gemeentelijke ervaring strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd kan aanstelling plaatsvinden in één der rangen: a. tekenaar B, salaris 1.898,tot 2.235, bruto per maand, exclusief 7,8% vakantie toelage; b. technisch ambtenaar, salaris 2.011,tot 2.471,bruto per maand, exclusief 7,8 vakantietoelage. Alle bij de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie onder vermelding van vakaturenummer 71,1 spoedig te zenden aan de burgemeester, stadskantoor, Boerlagelaan 6 te Uithoorn. 65

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 27