zoetermeer 1. een landmeetkundig medewerker 2. een landmeetkundig tekenaar gemeente zoetermeer dorpsstraat 10 zoetermeer telefoon (079) 169966 zoetermeer, een bedrijvige woon-werkstad in de randstad met een vriendelijke dorpskern en modern opgezette, leefbare woonwijken welke een uiterst gevarieerd karakter hebben met diverse recreatie-mogelijkheden en snelle verbindingen naar alle richtingen, zoetermeer is nog in volle ontwikkeling en zal in korte tijd uitgroeien tot een belangrijke stad met ca. 100.000 inwo ners. om deze snelle groei op verant woorde wijze het hoofd te kunnen bieden zal ook de gemeente zoetermeer haar afdelingen dienen te versterken, op de afdeling landmeten van de gemeentebedrijven is op zeer korte termijn plaats voor die zal worden belast met het uitwerken van uitbreidingsplannen tot matenplannen en de berekeningen daarvoor het voorbereiden en verwerken van de uitzetgegevens voor de mcetploegen vereist: het bezit van het diploma hts- landmeetkunde of het diploma nlf- rekenaar/technicus en cto ervaring met werkzaamheden op een afdeling landmeten strekt tot aanbeveling salaris: bij aanstelling afhankelijk van opleiding en ervaring tot 2.471,bruto per maand. die zal worden belast met het uitwerken van detailtekeningen op maatvast kaartmateriaal het graveren van deze uitgewerkte situaties en het reproduceren daarvan vereist: het bezit van het diploma cto of landmeetkundig tekenaar nlf of een gelijkwaardige opleiding sollicitaties onder vermelding van de functie waarnaar wordt gesolliciteerd, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, in te zenden aan burgemeester en wethouders van zoetermeer. ervaring in c.q. belangstelling voor fotografisch kaartreproductiewerk salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring tot 2.011,bruto per maand. 67

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 29