Gemeente Hoorn V. a) landmeetkundige (buitendienst) b) twee meetassistenten c) landmeetkundig tekenaar d) tekenaar Hoorn is centrumgemeente voor West-Friesland met een uitgebreide winkelstand, tal van recreatieve voorzieningen en zeer goede onderwijsmogelijkheden. Als groeikern in West- Friesland ontwikkelt de stad zich in snel tempo. Als gevolg hiervan is bij de dienst Openbare Werken een afdeling Landmeten ingesteld waar behoefte is ontstaan aan een aantal medewerkers, te weten Taak De betrokken medewerker zal worden belast met alle voorkomende landmeet kundige werkzaamheden, w.o. begeleiding van bestemmingsplannen. VereistHet diploma NLF landmeettechnicus, PBNA, of een daarmee gelijk te stellen opleiding. Kadastrale ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris technisch ambtenaar 2124,— tot 2471,— p.m., technisch ambtenaar A 2411 tot 2884,p.m., afhankelijk van opleiding en ervaring. Vereist Salaris Taak Het verrichten van alle voorkomende meetwerkzaamheden onder leiding van een landmeter. diploma Meetassistent-PBNA, of vergevorderde studie hiervoor, gemeente-ambtenaar III 1350,— tot 1732,— p.m., gemeente-ambtenaar IV 1394,tot 1842,p.m., afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor niet- volwassenen wordt 71/2°/o per leeftijdsjaar op het minimum-salaris in mindering gebracht. Taak: Het verrichten van alle voorkomende kaarteerwerkzaamheden, alsmede vervaardi ging situatietekeningen, assentekeningen, enz. Vereisthet diploma NLF tekenaar, PBNA of CTO-opleiding, danwel vergevorderde studie hiervoor. Salaris: tekenaar A ƒ1898,— tot 2235,— p.m., hoofdtekenaar ƒ2011,— tot 2351,— p.m., afhankelijk van opleiding en ervaring. Taak Het vervaardigen van revisietekeningen, inclusief het leidingenbestand. VereistPBNA of CTO-opleiding dan wel vergevorderde studie hiervoor. Salaris: tekenaar B 1436,— tot 2011,— p.m. Voor niet-volwassenen wordt 7y2°/o per leeftijdsjaar op het minimum-salaris in mindering gebracht. Tekenaar A 1898, tot 2235,— p.m. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor het verkrijgen van woonruimte zal zonodig alle mogelijke medewerking worden verleend. Inlichtingen omtrent de te vervullen betrekkingen worden desgewenst gaarne verstrekt door de heer ing. W. J. Eek, directeur van de dienst Openbare Werken, telefoon 02290-1 28 28, toestel 210. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders onder vermelding van de letters LM in de linker bovenhoek van uw brief en op de enveloppe. 68

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 30