a) een meetassistent (vakaturenr. 60.4) GEMEENTE HEERHUGOWAARD b) een aspirant-landmeetkundige vaknr.6o.5) Bij de onderafdeling Landmeten van de dienst openbare werken bestaan plaatsings mogelijkheden voor Taak assisteren van de landmeetkundige bij alle voorkomende meetwerkzaam- heden. Vereistdiploma meetassistent PBNA/NLF dan wel vergevorderde studie hiervoor. enige ervaring c.q. bekendheid met deze werkzaamheden strekt tot aan beveling. Rang/salaris afhankelijk van opleiding en ervaring: gemeente-ambtenaar III - 1.416,— tot ƒ1.809,— per maand; met een diensttijduitloop tot 1.984,per maand; gemeente-ambtenaar IV - 1.460,— tot 1.925,per maand; met een diensttijduitloop tot 2.102,per maand. Taak assistentie aan de landmeetkundige bij het verrichten van gekompliceerde metingen; zelfstandig verrichten van eenvoudig landmeetkundig werk. Vereistbezit van het diploma meetassistent PBNA/NLF, vergevorderde studie voor het diploma aspirant-landmeetkundige, enkele jaren ervaring. Rang/salaris: opzichter C van 1.502,— tot 2.102,— per maand, met een diensttijd uitloop tot 2.220,— per maand. Overige arbeidsvoorwaarden aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst; gunstige ziektekostenvoorziening; welvaartsvast pensioen; tegemoetkoming in studiekosten. Algemene informatie De gemeente Heerhugowaard maakt een gestadige ontwikkeling door. Het inwonertal thans 26.000 zal in de komende jaren stijgen tot 35.000 zielen. Heerhugowaard heeft gunstige spoor- en wegverbindingen in de kop van Noord-Holland en beschikt over goede onderwijsvoorzieningen en uitgebreide winkelstand. Nadere informaties omtrent de te vervullen betrekkingen kunnen desgewenst worden ingewonnen bij de heer P. H. A. Snellaars, tel. 02207-12344. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan het College van Burgemeester en Wethouders, te richten aan de afdeling Personeelszaken ter sekretarie, Raadhuisplein 2, Heerhugowaard met vermelding van het vakaturenummer op uw brief en op de enveloppe.

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 26