opmeten, berekenen en kaarteren van grond- depots. verrichten van vlaktewaterpassingen t.b.v. pro- ces-verbaal van oplevering van bouwterreinen. M aalvoering grond transacties Grenzen van bouwterreinen en aan te kopen of te onteigenen perceelsgedeelten worden in het matenplan vastgelegd en op het terrein aange geven. taken: vervaardigen van aktekaartjes en bepalen van oppervlakten t.b.v. grondaankopen, uitzetten van de nieuwe grenzen bij aankoop van gedeeltelijke percelen, verzorgen van de kadastrale toepassing, verzorgen van de extracten kadastrale legger t.b.v. bestemmingsplannen (aanwijzing ex arti kel 13 lid 1 WRO). vervaardigen en aanvullen van de volgende onteigeningsstukken: extracten kadastrale legger, grondplan, bestemmingsplan, lijsten van te onteigenen percelen, lijsten van te onteigenen erfdienstbaarheden, lijsten van te onteigenen andere zakelijke rechten. uitzetten, inmeten en kaarteren van de nieuwe grenzen bij onteigening van gedeeltelijke per celen. verzorgen van de kadastrale toepassing, vervaardigen van aktekaartjes en bepalen van oppervlakten t.b.v. grondaanbiedingen. uitzetten van bouwterreinen, aanwijzen van de nieuwe grenzen aan de ko pers. verzorgen van de kadastrale toepassing, controle op de naleving van de nieuwe grenzen. Maatvoering bebouwingsgrenzen Woningen, scholen, kantoren, fabrieken en an dere gebouwen dienen op of binnen de in het matenplan vastgelegde bebouwingsgrenzen en grenzen van bouwterreinen te worden gereali seerd. Hiertoe worden, nadat de bouwvergun ning is verleend, op het terrein de plaats en het vloerpeil van de ontworpen gebouwen aange geven. taken: beoordelen bouwaanvragen op situatie, bebou wingsgrenzen, eigendomsgrenzen en vloerpei- len. uitzetten van de ontworpen bebouwing/bebou- wingsgrenzen. vaststellen en aangeven van de vloerpeilen. aanwijzen van de bebouwingsgrenzen en vloer peilen aan de opzichter/uitvoerder en de in specteur van bouwtoezicht, controle op de naleving van de bebouwings grenzen en vloerpeilen na het stellen van de bouwplanken. Diversen Naast de kaartvoorziening en de maatvoering bestaan er een aantal taken welke moeilijk on der één noemer zijn te plaatsen en daarom in deze rubriek diversen zijn ondergebracht. taken: vervaardigen van situatietekeningen op afwij kende schalen. adviseren over reproduktiemogelijkheden. peilen in grachten, kanalen en rivieren, verrichten van deformatiemetingen aan gebou wen, bruggen, kademuren en rioleringen, incidenteel opmeten en kaarteren van kabels en leidingen. vervaardigen van aktekaartjes en bepalen van oppervlakten t.b.v. verhuur, verpachting, pachtontbinding en uitname uit het grondbe drijf. verrichten van onderzoek naar erfdienstbaar heden en andere zakelijke rechten, adviseren over concepttransportakten bij ge compliceerde grondtransacties v.w.b. kadastra le aanduidingen, oppervlakten en eigendoms verhoudingen. adviseren over en verwerken van gewijzigde kadastrale gegevens, reconstrueren van eigendomsgrenzen. samenwerken en overleggen met: afdelingen van de dienst Openbare Werken, afdeling Stadsontwikkeling van de Gemeen tesecretarie, projectbureau Zwolle-Zuid, nutsbedrijven, notarissen, architecten en aannemers, de dienst van het Kadaster en de Openbare Registers, de Meetkundige Dienst van de Rijkswater staat, de provinciale Directie van de Rijkswater staat, de landmeetkundige afdelingen van de Pro vinciale Waterstaat, Nederlandse Spoorwe gen en Heidemij Nederland, opstellen/bijhouden korte termijnplanning, opstellen/bijhouden lange termijnplanning, beheren en onderhouden van landmeetkundige instrumenten. 111

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 13