Zoveel mogelijkheden,veelzijdigheid en waar voor uw geld: de nieuwe 9815 HEWLETTPACKARD Het opvallende karakter van de elegante èn kompakte 9815,een program meerbare tafel-calculator, begint al met de geminiaturiseerde cartridge. Die werkt namelijk razendsnel. Maar er is meer. Zoals een geheugen van 472 stappen, een overvloed aan voorgeprogrammeerde wiskundige en statistische funkties. En een voudige programmering, uitgebreide editingfaciliteiten, grote duidelijke aflezing en'n alpha-numerieke printer. Ook een uitbreiding van het geheugen tot 2000 stap pen en I/O mogelijkheden behoren tot de mogelijkheden. Hoewel de nieuwe cartridge kleiner is dan de standaardcassettes, kan hij door de twee sporen meer gegevens opslaan: 96.000 bytes. Automatisch zoekt hij in beide richtingen met een snelheid van 1,5 m/sek. Resultaat: grote tijdbesparing. De programmering is een ander punt waarbij de 9815 u veel tijd èn moeite kan besparen Het bekende RPN (Omgekeerde Poolse Notatiej-systeem.de 4 stapel- registers en de eenvoudige machinetaal zijn in waarde verhoogd door mogelijkheden, die u bij een calculator in de prijsklasse van f 10.898,- (exkl. BTW) niet zou verwachten. Zo zijn bijvoorbeeld „For-Next" operaties.conditionele en berekende sprongen en het gebruik van programmeer bare vlaggen mogelijk U zult wel begrijpen dat de 9815 nog veel meer interessants te bieden heeft. De uitgebreide Facts File zit dan ook boordevol informatie. Na ontvangst van de ingevulde bon sturen wij u graag een exemplaar toe. Gratis en geheel vrijblijvend En: bij vermelding van de gewenste toepassing sluiten wij nog meer voor u wezenlijke informatie bij GRATIS De Hewlett-Packard 9815 calculator Facts File. Specifikaties. toepas singen. achtergrondinformatie, kortom alles wat u nodig heeft om een gefundeerde beslissing te nemen Verhoop en Service op 172 plaatsen in 65 landen va^ Heuve" Goednamaan '2' Pt, 667 Amstelveen Tel 020 4 72021 Vul de bon in en stuur'm op naar: Hewlett-Packard Benelux N V..Postbus 667, Amstelveen. Stuur mij s.v.p. gratis en /onder enige verplichtingen de Hewlett-Packard 9815 Calculator Facts Files. Gewenste toepassing: Naam Bedrijf/Instelling Funklie Adres Plaats Telefoon

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 2