jong landmeetkundige PROVINCIALE WATERSTAAT IN ZEELAND Technische Hogeschool Delft WETENSCHAPPELIJK MEDEWERKER (G I.) Bij de landmeetkundige afdeling te Middelburg is plaats voor een Taak de aan te stellen functionaris zal voornamelijk worden belast met alle voorkomende werkzaamheden in de buitendienst, verband hou dende met wegenaanleg en dijkverzwaringen. Eis diploma HTS-landmeetkunde of gelijkwaardige opleiding. Salaris de benoeming zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring ge schieden in de technische-ambtenaren rangen; maximum-wedde 3.014,per maand. Tot de secundaire voorwaarden behoren o.m. een gunstige ziekte kostenregeling (I.Z.R.) en het verplaatsingskostenbesluit. Kandidaten dienen een eigen auto voor meetwerkzaamheden ter be schikking te stellen. Sollicitaties binnen 10 dagen zenden aan de hoofdingenieur-directeur van de Provinciale Waterstaat in Zeeland, postbus 165 te Middelburg. Bij de Afdeling der Geodesie kan worden geplaatst een voor de fotogrammetrie, die in teamverband zal moeten meewerken aan fotogram- metrische researchprojecten. Tevens zal hij studenten moeten assisteren bij practica en en afstudeerwerk. Zowel een pas afgestudeerde ingenieur als iemand met enige ervaring zou voor deze functie in aanmerking kunnen komen. Aanstelling en bezoldiging volgens Rijksregeling zal geschieden in het rangenstelsel der wetenschappelijk medewerkers. Directe opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Mondelinge inlichtingen kunnen worden verkregen bij de leider van de groep foto grammetrie; dr. ir. G. H. Ligterink, tel. 015-133222 toestel 7577 ('s avonds 015-566804). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julianalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. GE 7603 in de rechterbovenhoek van de brief. 274

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 28