lO de rijksoverheid vraagt hoofd kartografie kadaster (mnl./vrl.) 10 december 1976 Afscheidscollege van Prof. Ir. G. F. Witt. 12,13,14 januari 1977 Postacademische cursus landinrichting. Gebouw voor Geodesie te Delft. 12—13 mei 1977 Nederlandse Vereniging voor Geodesie. Congres over wetenschapsbeoefening in de geodesie. 23—28 mei 1977 International Association of Geodesy. Interna tional symposium on „Electromagnetic distance measurement and the influence of atmospheric refraction". The International Agricultural Cen tre, 11 Lawickse Allee, Wageningen. Landmeetkundige Dienst van Openbare Werken te Utrecht In dienst getreden per 1-8-1976 de hoofdingenieur A. H. A. Grootvelt. Met pensioen per 1-10-1976 de techn. hoofdambt.-afd. chef S. Prakken. O. Harris Import Company B.V. te Amsterdam In dienst getreden per 1-9-1976 als productmanager instrumenten Ing. N. Zondag, voorheen werkzaam als verkoopleider bij Ahrin B.V. voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijksdienst voor de IJsselmeerpolders, Afdeling Landmeetkundig Werk Taak: leiding geven aan de landmeetkundige tekenkamer (ca. 23 man) en indien nodig optreden als plaatsvervangend hoofd van de Afdeling Landmeetkundig Werk. Vereist: tenminste diploma HTS of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in landmeetkundig reken- en tekenwerk alsmede kennis op het gebied van kadastrale werkzaamheden. Kennis van de automatiseringsaspecten van het landmeetkundige tekenwerk strekt tot aanbeveling. Leeftijd: vanaf 35 jaar. Standplaats: Lelystad. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f3819,- per maand. Een moderne eengezinswoning kan op korte termijn beschikbaar worden gesteld. Bovengenoemd salaris is exclusief een toeslag van max. f30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 6-5990/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. 305

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 27