provincie Utrecht lezingen zijn van Prof. Dr. Ir. C. Koeman, H. Hoogenkamp, J. van Oudvorst, A. H. Verroen, G. Noordzij, Drs. J. E. Romein en Dr. J. J. C. Piket. Dit extra nummer, 45 pagina's dik en rijk ge ïllustreerd, is verkrijgbaar bij het redactiesecre tariaat, Drs. P. W. Geudeker, Seringenstraat 3 te Schipluiden. De prijs bedraagt 10,per nummer. PLANNING EN ONDERZOEK IN BEWEGING Als publikatie 76-2 van de Rijksplanologische Dienst verscheen bij de Staatsuitgeverij „Plan ning en onderzoek in beweging" van Dr. H. ter Heide. De publikatie bevat de tekst van een artikel uit Stedebouw en Volkshuisvesting van maart 1976. Het is de bewerking van een in leiding, die de auteur op 7 oktober 1975 heeft gehouden voor de Sectie van Planologische Onderzoekers in het kader van een studie middag over zes artikelen gewijd aan planning verschenen in het genoemde tijdschrift. Behalve de literatuurlijst is een overzicht opgenomen van alle publikaties in deze serie. De uitgave is van belang voor alle geïnteres seerden in de ontwikkeling van de planologie. De publikatie kan besteld worden bij de Staats uitgeverij, Christoffel Plantijnstraat, 's-Graven- hage, tel. 070- 814511, giro 425300. Het be stelnummer is 152-076-02 en de prijs, inclusief verzendkosten, 4,70. WK een (aankomend) landmeetkundig tekenaar 78 januari 1977 Open dagen Afdeling Geodesie van de Technische Hogeschool te Delft. Zie de aankondiging elders in dit nummer. 12, 13, 14 januari 1977 Postacademische cursus landinrichting. Gebouw voor Geodesie te Delft. 27 aprill mei 1977 Gauss-herdenking te Braunsweig (West-Duits- land). 12—13 mei 1977 Nederlandse Vereniging voor Geodesie. Congres over wetenschapsbeoefening in de geodesie. 23—28 mei 1977 International Association of Geodesy. Interna tional symposium on „Electromagnetic distance measurement and the influence of atmospheric refraction". The International Agricultural Cen tre, 11 Lawickse Allee, Wageningen. DE PROVINCIE UTRECHT VRAAGT t.b.v. de tekenkamer droge dienst vac. nr. 70 (m/v) Taak: - kaarteren van opnamegegevens (situa ties, dwarsprofielen); - verwerken van kadastrale gegevens, planimetreren; - calqueren. Gevraagd: - een enthousiast medewerk(st)er met belangstelling voor werk op een teken kamer, niet ouder dan 22 jaar, met een ontwikkeling op MAVO-4 niveau; - een voortgezette opleiding (b.v. karto- grafisch tekenaar, landmeetkundig tekenaar), en/of ervaring in boven genoemd werk strekt tot aanbeveling. Salaris: - afhankelijk van o.m. leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris bij indiensttreding tot 1.955,per maand bruto. Geboden wordt voorts een aantal goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden voor deze functie wordt verzocht hun sollicitatie, met ver melding van vacaturenummer, in te zenden aan het hoofd van de afdeling personeelszaken en organisatie, Achter Sint Pieter 20 te Utrecht. 336

(NGT) Geodesia | 1976 | | pagina 26