naar KADOR; PBNA Hoger Landmeetkundige of aan hen, die door de aard van hun werk, inzicht in netwerkplanning nodig hebben. Bij deelneming wordt elementaire kennis van de procedure van het bestemmingsplan verwacht. Een voorstudie zal noodzakelijk zijn. Studie materiaal en het programma worden u toege zonden. Beide dagen zal aan de THE een ge meenschappelijke lunch worden gehouden. Belangstellenden kunnen zich vóór 5 mei a.s. opgeven door overschrijving van 60,(in clusief lunches) op gironummer 2664153 t.n.v. Commissie Studiedagen NGL te Vught. Inschrijving is in principe alleen mogelijk voor de leden van de bij het NGL aangesloten ver enigingen en de vrije abonnee's op Geodesia. De Commissie, Ing. P. J. v.d. Berg, Sniedersstraat 1, Vught. Telefoon 073 - 563972. Ing. W. Eimers, Raesfeltlaan 2, Barneveld. Telefoon 03420 - 3700 De hieronder vermelde publikaties zijn ver schenen bij de Staatsuitgeverij, Christojjel Plan- tijnstraat, 's-Gravenhage. Tel. (070) 814511. Giro 425300. De verkoopafdeling is ook recht streeks te bereiken onder de telefoonnummers (070) 834506/0708/09. Bezoekers kunnen op werkdagen van 8.15 - 16.45 uur bij de boekhan del aan de Christoffel Plantijnstraat terecht. Advies Interim-nota Landinrichtingswet Bij de Staatsuitgeverij verscheen het „Advies over de Interim-nota Landinrichtingswet"uit gebracht door de Raad van advies aan de minis ters van Landbouw en Visserij en Volkshuisves ting en Ruimtelijke Ordening. De inhoud omvat, naast een korte inleiding, hoofdstukken over resp.: ruimtelijke ordening en landinrichting, waar meer uitvoerig wordt ingegaan op de ver houding ruimtelijke ordening en landinrich ting; procedures en besluitvorming, de besluit vormingsprocedure vormt een kernpunt in het kader van een wettelijke regeling van de landinrichting; beheer en grondverwerving, waar in het ka der van een wet op de landinrichting aan de beheersproblematiek aandacht wordt be steed. In een samenvatting worden door de Raad van advies verschillende aanbevelingen gedaan en in drie bijlagen worden de volgende onderwer pen nader uitgewerkt: een procedure-schema voor zogenaamde kleine herinrichting; additionele punten voor een landinrich- tingsprogram/-plan advies over de Nota relatie landbouw en natuur- en landschapsbehoud. Boeken en periodieken van de Staatsuitgeverij Bij de Staatsuitgeverij verscheen als gratis pu- blikatie „Overzicht van boeken en periodieken, een selectie van verkrijgbare overheidspublika- ties"Dit werk bevat een keuze uit het vele, naast belangrijke titels van boeken zijn gege vens opgenomen over de verkrijgbaarheid van departementale stukken en andere staatkundige publikaties. De aandacht wordt er op gevestigd, dat van het Centraal Bureau voor de Statistiek, de Europese Gemeenschappen en het KNMI, in verband met het specialistische karakter, slechts enkele titels zijn vermeld. De publikatie is redactioneel afgesloten op 1 mei 1976. W.Koopmans Eigentijds tekenen, graveren, strippen en reproduceren met K+E Stabilene films. 126 efficiency in letters en tekenmaterialen V Herengracht 22, Amsterdam 1002 Telefoon (020) 22 90 14, Telex 12622

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 26