geodetisch ingenieur V N.V. Nederlandse Gasunie GEMEENTE NOORDWIJK landmeetkundig medewerker Op het hoofdkantoor van de N V. Nederlandse Gasunie te Groningen is een vakature op de afdeling Tracé-ontwikkeling voor een chef speciale opdrachten. De afdeling Tracé-ontwikkeling zorgt voor de voorbereiding en de begeleiding van pijpleidingprojekten. Daarbij behoort tevens de planologische afwikkeling van de bouw van verschillende installaties. De werkzaamheden van de afdeling zijn thans onder verdeeld in twee sub-afdelingen: Traceren en Grondzaken. Het ligt in de bedoeling een derde sub-afdeling hieraan toe te voe gen: Speciale opdrachten. Voor de opzet van deze nieuwe sub-afdeling zoeken wij een geodetisch ingenieur, die werkzaam zal zijn in randgebieden van de geodesie, werktuigbouw en civiele techniek. Tot de werk zaamheden zullen behoren de opzet en begeleiding van studies op het gebied van: leidingregistratie hydrografie (in het bijzonder subbottom-profiling) remote sensing De chef speciale opdrachten zal ook verantwoordelijk zijn voor de organisatie en begeleiding van projekten, die uit boven staande studies voortkomen.Van hem wordt verwacht.dat hijde ontwikkelingen volgt op het gebied van engineeringstechnieken van offshore pijpleidingen, de mijnwet (land en kontinentaal plat) en overslag van vloeibaar aardgas (LNG-terminal). Naast de hierboven globaal omschreven werkzaamheden zal opleiding in zo breed mogelijke zin geschieden met betrekking tot werk zaamheden van de afdelingTracé-ontwikkeling. Voor deze funktie wordt het volgende vereist: T.H.-Delft Goede kennis van Engels en Duits Goede kontaktuele eigenschappen, Bereidheid voor offshore-werk en werk buiten Nederland Leeftijd tot 35 jaar Als u belangstelling heeft voor deze funktie, dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Perso neelsformatie onder nr. 906/8055. Postbus 19, Groningen. 71 nkoop, transport en verkoop van aardgas. Bij de dienst gemeentewerken kan worden geplaatst een De werkzaamheden van de te benoemen medewerker zullen o.a. bestaan uit het opmeten van terreinen t.b.v. bestemmingsplannen, het verrichten van uitzettingen ter realisering van deze plannen en voorts het verrichten van alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden in binnen- en buiten dienst. Het diploma NLF of een gelijkwaardige opleiding is vereist terwijl praktische en kadastrale erva ring tot aanbeveling strekt. Salaris afhankelijk van ervaring en opleiding (sa larispeil 1-7-1976) in de rang van opzichter B van 2.102,tot 2.457,in de rang van opzich ter A van 2.457,tot 2.829,bruto per maand. Behalve een goed salaris wordt tevens een goed woonklimaat en een prettige werkkring geboden, terwijl voor passende huisvesting medewerking wordt verleend. De gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Desgewenst kunnen belangstellenden tevoren te lefonische informatie verkrijgen bij de directeur gemeentewerken, tel. 01719-19230. Een grapho- diagnose kan deel uitmaken van de selectie procedure. Sollicitaties (eigenhandig geschreven) met opgave van referentie-adres kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden ingezon den aan burgemeester en wethouders van Noordwijk. 129

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 29