De hieronder vermelde tijdschriften enz. kunnen door de lezers van Geodesia worden geleend uit de biblio theek van de afdeling Landmeetkunde van de HTS voor de Bouwkunde, t.a.v. B. J. Klein Rouweler, Vondellaan 2 te Utrecht. Cultuurtechnisch Tijdschrift 1976 - okt. nov. Post, Enige beschouwingen over de interimnota Land inrichtingswet. De Jong, Over het beheer van weide vogelpopulaties, mede in relatie tot landinrichtingspro jecten, in het bijzonder in Noord-Holland. Glazer, De electrische installatie op het agrarische bedrijf. Hom stra, Praktisch gereedschap voor veldbodemkundig onderzoek. dec. 1976 jan. 1977 Westerhof, De ontwikkeling van „ruilverkavelen" in het Gelderse Rivierengebied. Geerling, Ruilverkave ling en dijkverzwaring in het rivierenland, gevolgen voor natuur en landschap. Moeit, Netwerkplanning bij ruilverkavelingen. Klok, Mens - Machine - Netwerk planning. 1977 -febr./mrt. Schrammeyer, Technische en sociale evaluatie van een aantal ruilverkavelingen. Moolenaar, Stuwwal noch dijk keert de ontwikkeling in het Rivierenland Ruimtelijke Ordening? Pliilipse, Verhoging van de Friese zeedijken. Vink, Invloed van enkele cultuur technische produktie-omstandigheden op het grond gebruik van potentiële groenteteeltbedrijven in de volle grond in het West-Brabantse zandgebied. Akkers, Een databank voor de Landinrichting. Kern Bulletin Nr. 24 Kern an der Photogrammetrieausstellung in Helsinki. Sekundentheodolit Kern DKM 2-A mit Kippachs- mikrometer. Prazisions-Langenmessgerat Distometer ISETH. Tijdschrift Vereniging Koninklijke Ncderlandsche Heide Maatschappij 1976-10 Oostra, Landinrichting: Noodzakelijke vernieuwing in Groningen. Hendriks, Onderwijs, voorlichting en on derzoek. Feitsma, Van Lauwerszee tot Lauwersmeer. 1976- 11 Clevering-Meijer, „Ik heb je lief mijn Groningerland". Sonneveld, De Heidemij Groep in een veranderende maatschappij. 1976 - 12 Studiedag Kwaliteit van de Woonomgeving. d'Ancona, Wanneer is een woonomgeving goed? Van Kruijssen, School in Bos 1976. Eggink, Ons Water VI, Water kwaliteit en waterverontreiniging. Helman, Pioniers bedenkt 1977 -1 Van Diest, De kringloop van stikstof, een onontbeer lijk maar gevaarlijk element. Turpijn, Studiedag Kwa liteit van de Woonomgeving II. Bewonersparticipatie en woonomgeving. Visscher, De Biesbosch. 1977 - 2 De Joncheere, De relatie landbouw - natuurbescher ming in Azië. Aspecten verhouding landbouw - na tuurbescherming. Andriessen, Studiedag kwaliteit van de woonomgeving III. Bewoners - wonen - woonomge ving. Van Diest, De kringloop van stikstof, een on ontbeerlijk maar gevaarlijk element II. Visscher, De Biesbosch II. 1977 - 3 Rottier, De stad van morgen. Van rurale naar urbane gemeenschap. Dijkhuizen, Kijken naar het milieu. De Boer, De relatie landbouw - natuurbescherming in Azië II. Shifting cultivation in Noord-Thailand. Studiedag kwaliteit van de Woonomgeving IV. Tabois, Levend groen VIII. Boomverzorging in optima forma. Allgeiueine Verniessungs-Nachrichten 1976-11/12 Draheim, Schlemmer, 60. Deutscher Geodatentag Miinchen. Kreiling, 13. Kongress der Internationalen Gesellschaft fiir Photogrammetrie vom 12.23. Juli 1976 in Helsinki. Schlemmer, VIL Internationale Kurs fiir Ingenieurmessungen hoher Prazision Darmstadt, 29.9. bis 8.10.1976. Lindner, Internationale Geodati- sche Woche Obergurgl 1976. Tiemann, Probleme und Problematiek der Ermittlung von Bodenrichtwerten. Tiemann, Sachliche und rechtliche Anforderungen an Gutachten der Gutachterausschüsse. Meissner, Auf- hebung eines Mietvertrages. Gerardy, Möckel, Tie mann, Zur Ermittlung von Grundstiickswerten. Griin, Festliche Verabschiedung von Prof. E. Gotthardt. Stiebens, Verhaltnismassigkeit der Kosten von Boden- untersuchungen im flurbereinigungsgerichtlichen Ver- fahren, 1977 - 1 Köhl, Infrastrukturausstattung und Lebensqualitiit. Ehlert, Kriefall, Schmidt, Die Diagnoseausgleichung des Deutschen Hauptdreiecksnetzes, Kanngieser, Automationsgerechte Neugestaltung der topografi- schen Kartenwerke. Saxena, Marine Geodesy - A Definition. Böhm, Foramitti, Sehr kurze Aufnahme- distanzen bei gewissen Anwendungen in der Kultur- güterphotogrammetrie. Miiksch, Die Verwendung von Mini-Computern in der vermessungstechnischen Aus- bildung und Arbeit in Entwicklungsliindern. 1977 - 2 Johannsen, Uhrig, Umwandlung graphischer Vorlagen in computergerechte Form. Schmiederer, Digitalisie- ren im Vermessungswesen. Baumgartner, Miiller, Digitalisieren im Landumlegungsverfahren. Hofman, Kartoscan - Ein neues MB B-Datenerf assungssystem für die Kartographie. Till, Die neuen Digitalisier- geriite Haropen. Nittinger, Sitzung der Beratungs- gruppe für Entwicklungshilfe im Vermessungswesen (BEV). 1977 - 3 Heek, Kuntz, Meier-Hirmer, Deformationsanalyse mit- tels relativer Fehlerellipsen. Sclimitt, Monto-Carlo- Design geodatischer Netze. Stober, Vergleich von statischer und dynamischer Behandlung eines Nivel- lementsnetzes am Beispiel eines Testnetzes für Erd- krustenbewegungen im Gebiet des Oberrheingrabens. Sclimitt, Gewichtsoptimierung bei Einzelpunktein- 151

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 19