Lunch In verband met grote drukte tijdens de lunchpauze in de restaurants van het Congrescentrum en in de naaste omgeving, is het aan te raden deel te nemen aan een koffietafel-buffet in de foyer van het Congrescentrum. De dames gebruiken de lunch tijdens de excursies. Kosten van deelname 9,per lunch voor bovengenoemde leden en abonnees. Voor overige deelnemers 13,50 per lunch. Avond- Leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen, alsmede zij die een programma persoonlijk abonnement hebben op Geodesia, kunnen met hun dames deelnemen aan een groots opgezet avondprogramma in Hoog Brabant (Hoog Catharijne). Feestelijk aperitief in de Baroniezaal; Zweeds Buffet met muziek door het combo Cees van Doorne met vocale begeleiding in de Meierijzaal. De sterk gereduceerde prijs per deelname is 20,per persoon. Dames Voor de dames van bovengenoemde leden en de dames van de abonnees programma op Geodesia, is een uitgebreid programma samengesteld. donderdag 27 oktober: bijwoning van de opening van het congres, rondleiding St. Janskerk te Gouda met de beroemde gebrandschilderde glazen; lunch in ,,De Zes Sterren" en ,,De Bottelaar", rondleiding Stedelijk Museum „Het Catharina-Gasthuis" met o.m. schit terende antieke interieurs. vrijdag 28 oktober: bezoek aan de Edel- en siersteenslijperij „De Sprong" te Soest, of: demonstratie silhouetknipster Joke Varkevisser te Hoogland met zelf experimenteren met papier en schaar. (De congrescommissie behoudt zich het recht voor om bij te grote op gave voor één van beide programmapunten van Uw voorkeur af te wijken). lunch in „De Soesterduinen" te Soesterduinen. Kosten van deelname inclusief lunch, koffie, thee etc. 9,per dag. Reductie N.S. Voor het reizen per trein kan reductie worden verkregen. Toezending van reductiekaarten geschiedt na opgave op de aanmeldingskaart. Aanmelding Aanmelding kan geschieden door inzending van bijgevoegde aanmeldings kaart vóór 15 september a.s. en gelijktijdige betaling van het deelnemings- geld op girorekening nummer 111 05 63 t.n.v. penningmeester Congrescom missie NGL te Vaassen. Op een kaart kan slechts één aanmelding plaatsvinden. Meerdere aanmeldingskaarten kunnen worden aangevraagd bij één van onderstaande adressen. Het volledige programma (tevens bewijs van toe gang) wordt alle deelnemers in de eerste week van oktober toegezonden. De Congres- Ing. W. Eimers, Raesfeltlaan 2, Barneveld. Telefoon 03420-3700. commissie J. P. de Jonge, Cortenhoeve 45, Bodegraven. Telefoon 01726 -13643. Ing. B. Nieboer, Sallandpad 11, Son. Telefoon 04990 - 6851. Ing. C. IJsendoorn, De Veldkamp 21, Vaassen. Telefoon 05788-2485. 211

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 23