medewerker afdeling grondbedrijf en landmeten GEMEENTE RHEDEN De gemeente Rheden (ca. 50.000 inwoners), gelegen in een aan natuurschoon fraaie streek aan de zuidoostrand van de Veluwe, omvat een 7-tal dorpen met als voornaamste de plaatsen Velp en Dieren. Binnen de gemeente bestaan goede onderwijsmogelijkheden en uitgebreide recreatieve en sportvoorzieningen. Bij de Dienst Gemeentewerken kan worden geplaatst een Taakomschrijving Het opstellen van exploitatieberekeningen ten behoeve van nieuwe bestemmingsplannen. Het herzien van exploitatie-opzetten van bestaande com plexen. Het voeren van correspondentie betreffende het Grond bedrijf. Het behandelen van subsidie-aanvragen en het voeren van het daartoe benodigde overleg met Rijk en Provincie. Verwerving van gronden. Vereisten Geodetische kennis en/of financieel-economisch inzicht, blijkend uit een diploma hogere beroepsopleiding, zoals HTS of HEAO/SPD. Redactionele vaardigheid. Ervaring in genoemde werkzaamheden. Het bezit van het diploma makelaar o.g. strekt tot aan beveling. Aanstelling kan, afhankelijk van opleiding en ervaring ge schieden in de rang van: technisch ambtenaar A c.q. commies A, salarisgrenzen 2.807,tot 3.271,per maand of technisch hoofdambtenaar, c.q. hoofdcommies salaris- grenzen 2.873,tot 3.697,per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zoals verplaatsings kosten en studietoelageregeling zijn van toepassing. De ge meente Rheden is aangesloten bij het I.Z.A. Inlichtingen over deze functie kunnen vooraf worden verkregen bij de chef van de afdeling, de heer E. J. van de Visch, tel. 085 - 629313, tst. 40. Gegadigden dienen hun sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directeur van Gemeentewerken, Hoofdstraat 9 te Velp (G.). 225

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 37